Ad Soyad ile Cep Telefonu Numarası Nasıl Bulunur?

A+
A-

Uzun zamandır ulaşmak istediğiniz ancak bir türlü telefon numarasına ulaşamadığınız bir kişinin adını ve soyadını bilmeniz durumunda, cep telefonuna nasıl ulaşacağınızı, bunun için nasıl bir yol takip etmeniz gerektiğini bu yazımızla açıklayacağız. Aşağıda açıklayacağımız yollardan birini takip ederek, hem cep telefonu numarasına, hem de sabit hatlı numarasına ulaşmak istediğiniz kişi ile iletişim kurma şansını yakalamış olacaksınız.  Sizlere bugün, merak ettiğiniz telefon numarası bulma hususunda bilgiler sunmaya çalışacağız.

Telefon numarasının isimden tespiti

isimden telefon numarasi bulma

Öncelikle bu konuda GSM operatörlerinin ve bilinmeyen numaralar olarak geçen işletmelerin, sizlere hizmet sunduğunu belirtmek istiyoruz.

Bilinmeyen numaraları kullanmak

Son yıllarda bilinmeyen numaralar ismi altında birçok firmanın kullanıcılara bu alanda hizmet verdiğini biliyoruz. Aynı zamanda GSM operatörleri de sizlere bu konuda hizmet vermeye başladı. Bu alanda Turkcell’den hizmet almak istiyorsanız, yapmanız gereken 11832 numarasını arayarak buradan ad ve soyadı belirterek ulaşmak istediğiniz kişinin numarasını alabilirsiniz. Ancak Turkcell üzerinde herhangi bir kaydı bulunmuyorsa sizlere bu konuda hizmet verme şansı bulunmamaktadır.

Eğer ulaşmak istediğiniz kişi Vodafone abonesi ise 11842 numaralı bilinmeyen numaralar servisini arayarak buradan da ulaşmak istediğiniz kişinin cep telefonu numarasına ulaşabilirsiniz. Ancak burada da eğer o kişinin Vodafone üzerine herhangi bir kayıtlı numarası yoksa sizlere bu konuda yardımcı olamayacaklardır.

GSM operatörlerinin bir diğer ad ve soyad ile cep telefonu bildirme sistemi olan *100# numarasını telefonlarınızdan tuşlayarak bilinmeyen numaralar servisine giriş yapabilirsiniz. Burada girdiğiniz servis üzerinden sizlere gerekli olan bilgiler sorulduktan hemen sonra öğrenmek istediğiniz numaraya ulaşma şansını yakalamış olacaksınız.

Türk Telekom üzerinde de ad soyad ile cep telefonu numarası öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken adımları buradan açıklamak istiyoruz. Tamamen ücretsiz olan bu yöntem sayesinde ulaşmak istediğiniz kişilerin cep telefonu numarasına kolayca ulaşabilirsiniz.

Arayan Numaranın Kime Ait Olduğu Nasıl Öğrenilir

  • Cep telefonu numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adını ve soyadını doğru bir şekilde bilmeniz gerekmektedir.
  • Hangi ilde ikamet ettiğini ve hangi ilçede yaşadığını da mutlaka bilmelisiniz.
  • Bu iki şartı doğru bir şekilde bilmeniz durumunda Türk Telekom sizlere bu konuda hizmet verecektir. Ancak burada önünüze çıkması muhtemel bir engelden bahsetmek istiyoruz.
  • Türk Telekom abonelik işlemlerini yaptığı sırada müşterilerine gizlilik konusunda bazı sorular sormaktadır. Eğer aradığınız kişi cep telefonu veya sabit hat bilgilerinin paylaşılmasını istemediyse bu kişinin cep telefonu ve sabit hat numaralarına ulaşma fırsatınız bulunmamaktadır.
isimden telefon sorgulama

ad soyad ile cep telefonu numarasi nasil bulunur

Bir diğer cep telefonu numarası öğrenme yöntemi de ücret karşılığında karşımıza çıkmaktadır. Bilinmeyen numaralar olarak adlandırılan, 11818, 11880, 11811 ve buna benzer firmaları arayarak ulaşmak istediğiniz kişinin numarasına ulaşmak olacaktır. Bu hizmetleri arayarak dakikasına 169 Kuruş ödemeniz durumunda, adını ve soyadını bildiğiniz kişinin cep telefonu numarasına kolay bir şekilde ulaşma fırsatını yakalamış olacaksınız. İşte merak ettiğiniz soruların başında gelen Ad Soyad ile cep telefonu numarası nasıl bulunur? Sorusunun cevabını bu bahsettiğimiz yöntemleri izleyerek bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adli Kontrol Kararına İmza Atmayı Unuttum Ne Yapmalıyım

Gizli numaradan arayanı bulma konusunda da sitemiz üzerinden bilgilere ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Adıma Arazi Var mı Nasıl Öğrenebilirim (E Devletten Sorgula)

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın hayatımıza kazandırdığı kolaylıklardan birisi de e-Devlet uygulaması üzerinden arsa sorgulaması yapılabilmesidir. İlgili uygulama sayesinde...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016