Aras Kargo Cumartesi Açık mı Çalışma Saatleri Kaça Kadar

A+
A-

Ülkemizdeki kargo şirketlerinin arasında en büyükler arasında yer alan Aras Kargo, 1979 yılında Celal Aras tarafından dağıtım ve pazarlama şirketi olarak kurulmuş, 1989 yılında kargo faaliyetine başlayarak Aras Kargo adını almıştır. Faaliyete başladığı günden bu güne kadar her zaman sektörde yol gösterici olmayı ve liderler arasında kalmayı başaran firmanın kurucu başkanı Celal Aras’ın vefatıyla kızı Evrim Aras şirkette yönetim kurulu başkanı olmuştur.

Aras kargo çalışma saatleri

aras kargo cumartesi acik mi

Aras Kargo’nun bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer alması, müşteri odaklı çalışmayı firma olarak vizyon ve misyon edinmesi ve kaliteden ödün vermemesi takdire şayandır, bu çalışma prensibi birçok ödülü de beraberinde getirmiştir. Türkiye Kalite Derneği (KALDER) tarafından Türkiye Mükemmellik Ödülüne layık görülen ilk kargo firması olması ve firma tarafından %100 elektrikli birçok araç ile dağıtım yapmaya başlaması dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Aras Kargo 13 Bölge Müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 825 şubesi, 4 binden fazla araç filosu ve 12 bin çalışanı ile ülkemizin önde gelen lokomotif firmalarından biri olmaya devam etmekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Halen şirketin yönetim kurulu başkanlığı ve CEO’luğunu yapan Evrim Aras, genç kadın girişimcilerimiz için de bir örnek ve idol olarak gösterilmektedir.

Aras Kargo Cumartesi Çalışıyor mu

Aras Kargo müşterilerinin merak ettikleri ve sıkça sordukları soruların başında gelen Aras Kargo Cumartesi çalışıyor mu, dağıtım yapıyor mu, Aras Kargo ürün kaç gün içerisinde yapıyor sorusudur.

Aras Kargo hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) ve Cumartesi olmak üzere haftanın 6 günü müşterilerine hizmet vermekte. Cumartesi günleri de belli bir saate kadar dağıtım yapmakta ve gönderi kabul etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Devlet Hastanesi Cumartesi Çalışıyor mu (Hangi Birimler Açık)

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo’nun müşteri memnuniyetine önem vermesi ve %100 müşteri odaklı çalışması, dünya standartlarında hizmet anlayışını ön planda tutması ile hafta içi 08:30 – 17:30 saatleri arasında Cumartesi günü ise 08:30 – 13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri tam gün olarak kapalı olan firma, adresten alım taleplerini hafta içi 16:30 hafta sonu 12:00’a kadar yerine getirmektedir.

Aras Kargo İletişim Bilgileri

Adres : Rüzgarlıbahçe Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No: 2 Aras Plaza Kavacık/İSTANBUL

Tlf       : (0216) 5385500

Faks    : (0216) 5385652

Mail    : araskargo.com

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo müşterilerine ait 444 25 52 numaralı çağrı merkezi numarasına bağlanarak, kargonuzun nerede olduğunu ve durumunu öğrenmek, en yakın Aras Kargo şubesini öğrenmek, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

Aras Kargo, Kargo Sorgulama ve Takibi Nasıl Yapılır

Aras Kargo’ya ait resmi internet sitesine giriş yaparak Gönderi Takip kısmından kargo sorgulama işlemini yapabilir,  444 25 52 numaralı çağrı merkezini de arayarak gönderiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aras Kargo Mobil Hizmetleri

Aras Kargo’nun mobil uygulamalarını hem İphone hem de Androit uyumlu telefonlarınıza indirerek rahatlıkla Aras Kargo ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aras kargo mobil uygulaması ile kargo takibi, fiyat hesaplaması, en yakın şube sorgulaması öğrenebilir ve kurye çağırabilirsiniz.

Sitemizde yer alan PTT Kargo Cumartesi Günleri Açık mı Çalışma Saatleri konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
ASKİ Dilekçe Örneği : Abonelik, İptal, Şikayet, Fatura İtiraz

ASKİ Ankara ve bölgesine su dağıtım hizmeti veren bir kuruluştur. Yeni su sayacı ve aboneliği alacak olan hane sakinleri, eğer...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016