Armagaz Fatura İtirazı Abonelik ve İptali Dilekçe Örneği

| ,

Armagaz; tam adı ile Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım A.Ş. 2004 yılındadoğalgaz dağıtım lisansını alarak hizmet vermeye başlamıştır.Armagaz; Yalova, Karamürsel, Orhangazi, Çiftlikköy, Altınova, Taşköprü, Kaytazdere, Subaşı, Tavşanlı, Çınarcık, Termal, Koru, Teşvikiye ve Kocadere bölgelerinde doğalgaz dağıtım faaliyetini yürütmektedir. Armagaz; evsel,ticari ve sanayi kullanıcılarının enerji ihtiyaçlarını sürekli, güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet etmeyi misyon olarak belirlemiş olan şirket ülkemizin önemli doğalgaz dağıtım şirketlerinden biridir.

Armagaz Dilekçe Örneği

Armagaz Abonelik İşlemleri

Armagaz abonelik işlemlerini hem eviniz hem işyeriniz hem de fabrikalarınız için gerçekleştirilebilir. Abonelik merkezi abonelik, ticari abonelik ve bireysel abonelik olmak üzere 3 farklı türde yapılmaktadır. Eviniz için gerçekleştireceğiniz abonelik işlemleri için şayet merkezi ısıtma sistemine sahip bir apartmanda ikamet ediyorsanız 8 daireye kadar olan apartmanlarda kat maliklerinin imzaladığı dilekçe, 8 daire üzerindeki apartmanlarda ise karar defterinde %51 oy çokluğuyla alınmış karar olması halinde işlem yapılabilecektir. Merkezi ısıtma kullanılan apartmanlarda bunların yanı sıra; binalardaki tüm daire ve işyerlerine ait abonelik bedelleri, tapu fotokopisi veya kira sözleşmesi, DASK poliçesi, bina kaşesi, yapı izin belgesi veya elektrik/su kullanıldığını gösterir belge fotokopisi ve nüfus cüzdanı fotokopisinin temin edilmesi halinde yapılabilecektir.

Armagaz Abonelik İptali

Armagaz abonelik iptalini, fatura sahibi veya bir apartman ise yetkili kişiler tarafından imza sirküleri eşliğinde yapılabilmektedir. Bireysel abonelerin abonelik iptali yaptırmak istemeleri durumunda; abonelik sözleşmesini feshetmeniz gerekecektir. Bunun için ise kimlik fotokopiniz ve doğalgaz sayacınızın numara bilgileri ile beraber firmaya başvuruda bulunmanız yeterlidir. Firma tarafınızca kullanılan son doğalgaz tutarını hesaplayarak size bildirecek, ancak güvence bedelinin iade edileceğini söyleyemeyeceğiz zira firma tarafından özellikle bir kereye mahsus olmak ve iade edilmemek üzere güvence bedelinin alındığı belirtilmektedir. Abonelik iptali işleminiz başvurunuzu takip eden 7 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Asliye Ceza Mahkemesi Dilekçe Örneği

Armagazİletişim Bilgileri     

Armagaz Genel Müdürlüğü Yalova’da bulunmaktadır. Kurumun adresi; Kazım Karabekir Mah. Ali Şener Cad. 5/1 Yalova’dır. Kuruma telefon aracılığı ile 0216 814 01 01 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Ayrıca armagaz@armagaz.com.tr adresinden de kuruma ulaşılabilir.

Armagaz Dilekçe Örnekleri

ARMAGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
ARMAGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
ARMAGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

PDF olarak indirmek için;

ARMAGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

ARMAGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi

ARMAGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi

Sitemizde yer alan Doğalgaz Faturasına Nasıl İtiraz Edilir Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Önceki Yazı

Akmercan Muğlagaz Dilekçe Örneği (Fatura İtiraz, Abonelik, vs.)

Çorumgaz Dilekçe Örneği Abonelik İşlemleri Fatura İtirazı

Sonraki Yazı

Yorum yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Akmercan Muğlagaz Dilekçe Örneği (Fatura İtiraz, Abonelik, vs.)

Akmercan Muğlagaz; Akmercan şirketler grubuna bağlı olarak kurulmuş bir şirkettir, Muğla, Yatağan, Ula ve Bayır şehirlerinde doğalgaz dağıtım faaliyetini yürütmekte...

Kapat