Aydem Elektrik Abonelik İptali Faturaya İtiraz Dilekçe Örneği

A+
A-

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. 2008 yılında EPDK tarafından yapılan ihalede Aydın, Muğla, Denizli illeri elektrik dağıtımı işini yapmaya hak kazanmıştır. Denizli’nin önde gelen enerji şirketi Bereket Enerji Grubunun iştirakidir. 2013 yılında Gediz Enerjiyi de bünyesine katarak dağıtım ağını genişletmiştir. ‘Enerjimizle hayata canlılık getirmek’ Misyonunda çalışan şirket halen yaklaşık 4,7 milyon tüketiciye hizmet vermektedir. İkili anlaşma ve perakende satış sözleşmeleri ile bölge dışında elektrik dağıtım hizmeti sağlamaktadır.

Aydem elektrik dağıtım abonelik iptal ve faturaya itiraz dilekçesi

aydem elektrik abonelik iptali faturaya itiraz dilekce ornegi

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş Abonelik İşlemleri

Denizli, Muğla ve Aydın illerinden birine taşınıldığında elektrik aboneliği için yapılması gereken adımlar şöyledir: Öncelikle abone numarası öğrenilerek online.aydem.com sayfasından ön başvuru yapılmalıdır. Burada hazırlamanız gereken evraklar şu şekilde belirtilmektedir. Kimlik aslı, tapu veya kira kontratı fotokopisi, Dask poliçe numarası, abone ve işletme numarasını belirtir fatura, şehit ailesi veya gazi indirimi talebi için emekli sandığı tanıtım kartı. Gerekli evraklar hazırlanarak müşteri işlem merkezlerine gidilerek sözleşme imzalanmaktadır. EPDK’nın belirlediği güvence bedelleri yatırıldıktan sonra abonelik başlatılmaktadır. En geç beş işgününde elektrik bağlantısı sağlanmaktadır.

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş Abonelik İptal İşlemleri

Abonelik başlangıcında yapılan işlemlere benzer uygulamalar ile abonelik iptal edilebilmektedir. Müşteri işlem merkezlerine dilekçe ile iptal tarihi belirtilerek başvuruda bulunulmalıdır. Son tüketim değeri okunması ardından çıkacak fatura ödenmesi ardından iptal işlemleri yapılabilmektedir. Dilenirse tüm işlemler online olarak internet üzerinden de gerçekleştirilebilir. Güvence bedelleri istenilen banka veya PTT şubesine en kısa sürede geri yatırılmaktadır.

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş İletişim Bilgileri

Aydem Elektrik A.Ş. genel müdürlük adresi: Siteler Mahallesi Ulus Caddesi No:73/A Pamukkale Denizli’dir. Ücretsiz müşteri hizmetleri hattı 0 850 800 0 186 olup, tüm işlemlerin yapılabildiği internet adresi aydem.com.tr dir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kredi Kartı İptal Ettirmek İçin Dilekçe Örneği (Kesin İptal)

Aydem Elektrik Dilekçe Örnekleri

Aydem elektrik abonelik iptal başvurusu dilekçesi

Aydem Elektrik Abonelik İptali Başvuru Dilekçesi Örneği

Aydem elektrik faturaya itiraz dilekçe örneği

Aydem Elektrik Fatura İtiraz Dilekçesi Örneği

Aydem Elektrik dilekçe örneği indirmek için PDF;

Aydem Elektrik Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Aydem Elektrik Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Sitemiz üzerinden genel anlamda hazırlanmış olan Elektrik Faturasına İtiraz Dilekçe Örneği konulu yazımızı da ortalama 2,5 dk da okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. A. Irfan Kutmen dedi ki:

    Abone işlemleri sırasında Aydem ve ADM de aboneler birçok sözleşme sayfasını imzalamaktadır. Ancak, abonelik işlemleri sırasında bu evrakın okunup incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda ya internette Web sayfasına sözleşmelerin metinleri eklenmeli, ya da imzalanan sözleşmenin bir kopyası aboneye verilmelidir.


Önceki yazıyı okuyun:
Avukatsız Boşanma Dilekçesi

Boşanma davasının nasıl açıldığı, boşanma davasının nereye nasıl açılacağı ve boşanma süreci ile ilgili olarak daha önce yazmış olduğumuz Boşanma...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016