Başkent Gaz Dilekçe Örneği : Fatura İtiraz, Abonelik İptali, Vs.

| , ,

2007 yılında kurulan Başkent Gaz, Ankara’da 2 milyondan fazla vatandaşa hizmet veren Türkiye’nin en eski ve ikinci büyük doğal gaz şirketidir. Şirketin vizyon ve misyonları, kaliteli ve ucuz doğalgazı çevreye zarar vermeyecek şekilde tüketicilere sunmak, kesintisiz ve güvenli gaz arzını gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

baskent gaz dilekce ornegi

Başkent Gaz Abonelik İşlemleri 

Eğer sokağınızdan binanıza doğalgaz hattı çekilmemişse öncelikle, Başkent Gaz’ın internet adresinden ‘Servis Hattı Bağlantı Randevu Talebi’ almanız gerekmektedir. Sonrasında ise, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı, Servis Hatları Birimi’ne müracaat edilmelidir. Gerekli evrakların tamamlandığı takdirde abonelik işlemleri başlatılmaktadır. Sokağınızdan binanıza çekilmiş mevcut bir doğalgaz hattı var ise, istenilen belgeleri takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. Abonelik işlemlerinde, konutlar, ticariler, resmi kurumlar ve merkezi sistemler için her birinde ayrı evraklar istendiğini unutmamak gerekmektedir. İstenilen evraklara internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başkent Gaz Abonelik İptal İşlemleri 

Abonelik işlemini iptal etmek için Başkentgaz’a müracaat ederek sözleşme feshi talep edilmelidir. Sözleşme feshi işleminde iletişim bilgilerini vermeniz gerekmektedir. Bununla birlikte mümkünse yeni taşınacağınız yerin adresi de yanınızda bulunmalıdır. Güvence iadesi, doğalgaz kullanım sözleşme sahibine ya da abonelerin yasal temsilcisine yapılmaktadır. Para iadeleri ise PTT şubelerinden yapılmaktadır. Fesih işleminden sonra güvence bedeli, 15 gün içinde alınabilmektedir. Abonelik iptal işlemleri, Başkent Gaz’ın internet sitesi üzerinden online olarak da yapılabilmektedir.

Başkent Gaz İletişim Bilgileri 

Başkent Gaz Genel Müdürlüğü’nün tam adresi, Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, No: 13 / A – B, Çukurambar, Ankara’dır. Çağrı merkezi telefon numarası, 0850 222 6 429’dur. Bununla birlikte acil durumlarda için telefon numarası ise 187’dir. Fax numarası, 0312 230 81 09’dur. İnternetten bilgi edinmek veya işlem gerçekleştirmek için internet adresi ise, www.baskentdogalgaz.com.tr ‘dir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ankara Büyükşehir Belediyesi Dilekçe Örneği ve Hizmetler

Başkent Gaz Dilekçe Örnekleri

Baskentgaz Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
Baskentgaz Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
Baskentgaz Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

Dilekçe örneklerini PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için;

Baskentgaz Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Baskentgaz Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Baskentgaz Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi

Sitemizdeki Doğalgaz Faturasına İtiraz Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Önceki Yazı

Van Büyükşehir Belediyesi Dilekçe Örneği (Talep, İletişim, vs)

Bursagaz Dilekçe Örneği Abonelik İptali Fatura İtirazı Vs

Sonraki Yazı

Yorum yapın