Bugün Çok Acil Para Lazım Diyenlere 10 Önemli Taktik

Milyonerlerin konuşmalarına ve tavsiyelerine kulak veren kişiler özellikle sıfırdan zengin olanların tasarrufa ne kadar büyük önem verdiğini bilmektedir. Yine de günümüz ekonomisi ve sistemi, bağıl bir sistem olması gereği birilerine fırsat yaratabilmek için mutlaka birilerine kriz ortamı yaratmalıdır. Dolayısıyla acil para lazım, acil para arıyorum, acil para bulma yöntemleri ve türevi söylemlerde bulunarak nakit sıkıntısı çeken kişilerin olması oldukça anlaşılabilir ve aynı zamanda açıklanabilir bir durumdur.

Nakit sıkıntısını gidermek her zaman borç bularak giderilebilecek bir problem olmayabilir ve bu nedenle farklı alternatifler arasından kişinin bulunduğu şartlara en uygun olanını seçmesi, olabildiğince fazla araştırma yapması büyük önem araz edecektir.

Aşağıda en popüler olan yöntemlerin yanı sıra duruma farklı bir perspektiften bakılabilmesini sağlamak amacıyla tavsiye niteliğinde fiziki çalışma gerektiren yöntemlere de yer verilmiştir. Bu nedenle sabırla okumak ve parçaları birleştirerek kendi durumuna en uygun düşecek çözüm kombinasyonunu yakalamak tamamen kişinin elindedir.

Bugün Çok Acil Para Lazım Diyenlere 10 Önemli Taktik

Acil Nakit Para İhtiyacı için Öneriler

 • Olabildiğince çok araştırma yapın,
 • Güvenilir olmayan ve Türk Ceza Kanunu’na göre suç sayılan yöntemlerden uzak durun,
 • Bir yönteme karar vermeden önce mutlaka konu hakkında detaylıca bilgilenin ve daha önce bunu uygulamış kişilerle irtibat kurmaya çalışın,
 • Edineceğiniz borcu ileride karşılayıp karşılayamayacağınızı düşünün,

Aile ve Arkadaşlarla Konuyu Görüşmek

Aile ve arkadaş çevresi bu durumda nakit sıkıntısı çeken kişilere ciddi şekilde yardımcı olacaktır. İş dünyasının en önemli yapı taşlarından birisi de network yani bağlantı edinmektir ve şirketler dahi zor zamanlarında farklı şirketlerden ya da iş adamlarından borç para isteyebilir. Borç istemek her zaman başvurulabilecek bir yöntem değildir, ancak yine de faiz ödemesi yapmamak ve finansal anlamda iflas etmemek için düşünülmesi gereken ilk yoldur.

Aile ya da arkadaş çevresinden borç edinerek nakit ihtiyacını karşılamak açık ara başvurulabilecek en kolay yöntemdir. Borç para alırken dikkat edilmesi gereken tek şey borcu Türk Lirası ya da döviz cinsinden değil de değerli maden olarak almaktır. Altın veya gümüş borç için sıkça kullanılmaktadır ve kullanımı en mantıklı materyallerdir. Dolayısıyla borç para alırken ihtiyacınız olan paranın altın cinsinden temin edilmesi ileride Türk Lirası ya da dövizin değer kaybetmesi veya kazanması durumunda kimsenin zararlı çıkmamasını sağlar.

Acil Krediler

Acil krediler genellikle internette bir pazarlama kampanyası olarak kullanılmakta ve çoğu zaman da yanıltıcı içeriklerle sunulmaktadır. Fakat gerçekten de acil nakit ihtiyacı için kullanılabilecek, yalnızca bu gruptaki tüketicilere hizmet vermek için oluşturulmuş krediler vardır.

Çoğu banka müşterileri için bu tarz bir kredi paketi hazırlamıştır ve öncelikle müşterisi olunan bankadan kredi teklifi alınmalıdır. Kendi bankası ile görüşen tüketici daha sonra N’ Kolay Kredi servisinden yararlanabilir. N’ Kolay Kredi, Aktifbank tarafından hazırlanan bir kredi paketidir ve müşterisi olunsun ya da olunmasın 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapılıp kredi çekilebilmektedir. Unutulmaması gereken en önemli detay N’ Kolay Kredi’nin diğer ihtiyaç kredilerine nazaran daha yüksek faizle sunulacağıdır, krediyi kullanmadan önce bu kredinin yükleyeceği finansal yük iyi analiz edilmelidir.

Kredi Çekemiyorum?

Kara listede bulunulması, gelir belgesi beyan edilememesi ya da sigortalı çalışılmaması gibi sebeplerle kredi kullanılamayabilir ve bu nedenle kredi başvurusu yapmak bir çözüm niteliğinde olmayacaktır. Bu durumda tüketicilerin karşısına kredi aracılık hizmeti veren kişi ve kurumlar çıkacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yüksek Kredi Notuna En Düşük Faizle Kredi Veren Bankalar

Kredi aracılık hizmetini çok basit bir şekilde: teminat göstererek kendi adına kredi çeken ve bu krediden edindiği nakit parayı tüketiciye satan bir faaliyet olarak yorumlamak mümkündür. Çekilen kredi faiziyle birlikte aracılık hizmetinden yararlanan tüketiciye yüklenir ve bu tutarın üzerinde % 5 – % 10 civarında komisyon da eklenir.

Bu çoğu zaman tefecilik suçu anlamına gelir ve tavsiye edilen bir yöntem değildir. Bu faaliyeti yürüten şahısların çoğu inşaat şirketi ya da araba galerisi üzerinden tüketicilere olmayan bir satış nedeniyle fatura keser ve bu faturadan doğan ödeme sorumluluğunu senet olarak düzenler. Dolayısıyla bir ürün satışı ya da alımı olmasa da varmışçasına hizmeti veren kişi ya da kuruma borçlanılmış olur. Bu işi kılıfına uydurmak anlamına gelir, ancak olmayan bir satışı faturalandırmak da suçtur.

Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans

Geçtiğimiz yıl içerisinde Başbakan Binali Yıldırım tarafından kredi kartlarıyla ilgili bir açıklama yapılmış ve tüketicilerin gelirlerinin 3 katına kadar kredi kartı limiti için başvuru yapabileceği açıklanmıştı. Dolayısıyla asgari ücretle çalışan bir işçi baz alındığında 4500 – 5000 TL’ye kadar kredi kartı limiti temin etmek mümkündür.

Bankalar, temin ettiği kredi kartlarının limitlerini finansman olarak kullandırma hakkına sahiptir ve bu hakkı BDDK tarafından tanınmaktadır. Dolayısıyla tamamen yasal bir şekilde öncelikle kredi kartı limitini arttırmak için başvuru yapıp artan limit uyarınca nakit avans çekilebilir.

Son güncellenen kredi ve kredi kartları yönetmeliği uyarınca nakit avans çekimleri 9 aya kadar taksitlendirilebilir. Faiz oranları ise bankadan bankaya değişiklik gösterebilmektedir.

Kredi Kartıyla Altın Satın Alıp Satmak

Alım ve satımı arasındaki farkın en düşük olduğu (elektronik eşyalar ve akla gelebilecek her türlü mal dahil) materyallerden birisi altındır. Dolayısıyla altın alımı yaptıktan sonra bunun farklı bir kuyumcuya satılıp zarar etmeden nakde çevrilmesi mümkündür.

Bu neden yapılır? 

Bazı tüketiciler kredi kartı limitlerinden nakit avans çekme imkanına sahip değildir ya da yüksek limitli kredi kartları nakit avans için yüksek faiz talep ediyor olabilir. Bu yöntemi uygulayan kişiler altın alımını tek çekim olarak yaptıktan sonra asgari tutar üzerinden ödeme yaparak ya da sonradan taksitlendirme işlemi uygulayarak borcunu daha uzun vade ve daha düşük faiz ödemesi yaparak karşılama imkanına sahip olabilir.

Bu yöntem de yasaya uygun değildir ve uygulanması tavsiye edilmez.

Taksitle Alıp, Peşin Satmak

Beyaz eşya, elektronik eşya vb. malların senetle taksitli olarak satışını yapan firmalardan ürün aldıktan sonra farklı bir firmaya satarak nakde çevirmek de en sık kullanılan yöntemlerden birisidir.

Türkiye’nin çoğu bölgesinde taksitle mal alımı yapılabilecek firmalar bulunur ve bu firmalardan edinilen eşyaların parası peşin alınmak suretiyle farklı bir firmaya satılması mümkündür. Bunu yaparken alımı ile satımı arasındaki değer kaybı düşük olan ürünleri seçmek önemlidir. Bu ürünlerin başında cep telefonları ve elektronik eşyalar gelmektedir. Hem satışı kolay hem de zararı düşük olan bu ürünlerin alımını yaptıktan sonra satımını yapmak çok daha kolaydır.

Bazı tüketiciler ise taksitli olarak alım yaptıktan sonra bu ürünü internet siteleri aracılığıyla satışa sunma yolunu tercih etmektedir. Sahibinden, GittiGidiyor vb. sitelerde hesap açıp satışa sokulması çoğu zaman edinilecek zararı daha da düşürmektedir.

Operatörden Taksitle Telefon Alıp Satmak

Hangi operatör kullanılırsa kullanılsın faturaya ek cep telefonu sahibi olmak mümkündür. Bunun için aranan şartlar en az 6 aydır faturalı olmak ve gelir belgesi beyan edebilmektir. Bu şartlar yerine getirilip faturaya ek cep telefonu alındığında bunun farklı bir kişiye satışı önünde de herhangi bir engel yoktur.

senetle cep telefonu alip acil pesin satip gecici cozum saglanabilir

Özellikle iPhone marka cep telefonlarının eski modelleri ülkemizde halen çok satmaktadır. Faturaya ek olarak aylık 110 – 120 TL seviyesinde bir taksit ödemesi gerektiren eski model iPhone cep telefonları, temin edildikten sonra çok kısa bir süre içerisinde çok az zararla farklı bir kişiye satılabilir. Bunun yanı sıra senetle cep telefonu satan firmalardan da aynı şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İkinci El ve 0 Km Traktör İçin Kredi Veren Bankalar

İkinci El Eşya Satışı Yapmak

Acil para ihtiyacı olan tüketicilerin uygulayabileceği diğer bir yöntem de sahip olduğu, ancak kullanmadığı eşyaların satışını internet aracılığıyla yapmaktır. Bunun için LetGo gibi mobil uygulamalar ya da Sahibinden/GittiGidiyor gibi internet siteleri kullanılabilir.

Satıştan önce yapılması gereken tek şey pazar araştırması yapmak ve ürünün değerini iyi saptadıktan sonra cazip bir fiyat ile markete koymaktır. Elektronik eşyaların ve kargolanması kolay ürünlerin çok kısa bir süre içerisinde satılabileceğini bilmek yararlı olabilir.

Yaratıcı Bir Sosyal Medya Yöntemi

Ülkemizdeki küçük ilçelerin çoğunda insanlar birbirini tanır ve sosyal medya üzerinden de birbiriyle takipleşir. Bu aslında çok izole bir reklam ağı oluşması sebebiyle ilçede faaliyet gösteren esnaflar için altın değerindedir, ancak bunun potansiyeli halen tam olarak kavranamamıştır.

İlçe sınırları içerisinde sosyal medyayı aktif kullanan bir kişinin yalnızca internet üzerinden herkese ulaşması mümkündür ve bir esnafla anlaşarak ürün tanıtımını yapma taahhüdünde bulunmak ek gelir elde etmeye yardımcı olacaktır. Hatta bu bir aşama daha ileri götürülerek birkaç esnaf ile anlaşma yapılmasına ve farklı ürün tanıtımlarının yapılmasına dolayısıyla ek işten ziyade asıl iş olarak icra edilmesine dahi dönüşebilir.

Bunun için tek yapılması gereken ilçe sınırlarındaki potansiyeli sezmek ve mantıklı bir iş planı oluşturarak firmalarla görüşme yapmaktır.

Satışa Aracılık Etmek

Ülkemizde inşaat sektörü hızla gelişmektedir ve buna bağlı olarak alt sektörlerdeki iş hacmi de büyümektedir. Bunun en bilindik örneği arsa alım-satım faaliyetleridir.

Örneğin İstanbul, Arnavutköy’deki arsa alım-satım sirkülasyonu Tapu Müdürlüğü’nde saatlerce kuyruk beklemeye neden olmaktadır ve bu durum yıllardır bu şekilde devam etmektedir. Dolayısıyla burada bir pazar oluşmaktadır ve aracıların da gelir elde etmesi mümkündür. Örneğin bölgede arsa sahibi olan bir kişi ile görüştükten sonra bu arsanın satışını gerçekleştirmeniz halinde arsa değeri üzerinden komisyon talep edebilirsiniz.

Ülkemizde arsa satışına aracılık ederek geçimini sağlayan kişi sayısı oldukça fazladır ve çevresi geniş olan kişiler için şu durumda uygulanabilecek en mantıklı yollardan birisidir.

Neden Tefecilerden Uzak Durulmalıdır?

Öncelikle Türk Ceza Kanunu uyarınca tefecilik yapmak kadar tefeciden para almakta suçtur ve parayı alan kişi mağdur olarak değerlendirilmez. Dolayısıyla yaşanabilecek bir olumsuzlukta tefeciden para alınmış olması ve suçun ortaya çıkma endişesiyle hukuki yollara başvurmanın düşündürücü olacağı bilinmelidir.

acil para lazim nasil para bulabilirim bugun

Diğer yandan tefeciler çoğu zaman tek senet yapar ve tüm paranın ödenmesi halinde bu senede sahip olunabileceğini söyler. Bu kesinlikle kabul edilebilir bir şey değildir, zira sıkça yaşandığı gibi ödemelerin tamamlanmış olması halinde dahi senedin alınamaması gibi bir risk vardır.

Tefeciler verdiği borca çok yüksek oranda faiz uygular. Tefecilik yapan kişilerin verdiği borçlar bankaların verdiği borçlarla karşılaştırılamayacak kadar yüksek faizle sunulur ve geri ödemesi ciddi şekilde sorun teşkil eder.

Tasarruf Nasıl Yapılır?

Bazı problemler oldu ve acil nakit ihtiyacı ortaya çıktı, ancak bir daha bu durumla karşılaşmamak için yaşantı da bazı değişiklikler yapılması gerekecektir.

Öncelikle ihtiyacınız olmayan şeyleri satın almamak için televizyondan kurtulun. Televizyon programlarının ve yayıncıların tek amacı izleyenlere aslında ihtiyacı olmayan şeyleri özendirmek ve bu ürünlere olan talebi arttırmaktır. Dolayısıyla bu tuzağa düşmemek için ilk yapılması gereken şey televizyonu kapatarak daha yararlı bir hobi edinmek olacaktır.

Bir ürünü satın almadan önce 7 gün ertelemeyi deneyin. Eğer aradan 7 gün geçmesine rağmen halen o ürün cazip ve satın alınması gereken bir ürün gibi geliyorsa o ürüne gerçekten ihtiyacınız olduğu düşünülebilir. Bunun hayatınızın her aşamasında kullanabilir ve ihtiyacınız olmayan şeyleri satın almaktan kurtulabilirsiniz.

Alışveriş öncesinde liste yapmak da aslında ihtiyaç olmayan şeyleri satın almaktan kurtaran bir yöntemdir. Bu sayede yalnızca ihtiyaçlar alınır ve geriye kalan para tasarruf edilmiş olur.

Ne olursa olsun gelirin % 15’ini farklı bir hesaba aktarıp geriye kalan paranızla ay sonunu getirmeye çalışın. % 15 kuralını uygulamak kişilere iş hayatında ciddi bir öz güven verecek ve her zaman acil ihtiyaçlar için kullanılabilecek bir birikim armağan edecektir.

Sitemiz üzerinden bankaların ihtiyaç kredisi, vs. gibi finansman kampanyaları hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 63 YORUM
 1. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 05*****

  1. SERDAR dedi ki:

   SİNAN NUMARAN ÇIKMIYOR TAMAMEN BENİ ARAR MISIN 5********

   1. Sezgin cibikci dedi ki:

    İyi geceler çok acil 12000 TL ye ihtiyacım var size nasıl ulaşabilirim bilirim benim için hayat memat meselesi

    1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

     Merhaba Sezgin bey, Sitemizde yayınladığımız Bugün Çok Acil Para Lazım Diyenlere 10 Önemli Taktik konulu yazımız içeriğinde bu konuda ayrıntılı bilgi vermeye çalıştık, lütfen sitemizde ve başka yerlerde düşük faizle kredi verme vaadinde bulunan kişilere itimat etmeyiniz.

  2. SEMİH dedi ki:

   İLETİŞİM BİLGİSİNİ VEREBİLİRİMİSİNİZ MAİL

  3. Veysi dedi ki:

   Sinan kardeşim beni ararmısın 05*********

  4. Serkan dedi ki:

   Acil bana ulasırmısınız 054********

   1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

    Merhaba Serkan bey, Acil para ihtiyacı konusunda, yazımızdaki hususları dikkate alabilirsiniz. Maalesef tefecilik yapmak amacıyla sitemizde ve farklı sitelerde yayımlanan makalelerin altına yarımlar bırakılmakta ve bu şekilde vatandaşlarla iletişim sağlanmaya çalışılmaktadır. Türk Ceza Kanununa göre tefecilik suçtur bu nedenle bu tür yorumlar sitemizce engellenmekte ve bu kişilere pirim verilmemeye çalışılmaktadır. Tefeci arıyorum, acil para temin edilir, düşük faizli kredi verilir gibi yorumlar yapan ve iletişim bilgisi paylaşan kişilerin yorumları da onaylanmamaktadır. Finansman desteği konusunda bu konuda kanunen yetkili finans kurumları, bankalar, vs değerlendirilmesi daha doğru olacaktır. Sorunlarınızı gidermeniz dileğiyle iyi günler dileriz.

  5. zeliha dedi ki:

   sinan bey ********** beni arama şansınız varmı sinan bey

   1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

    Merhaba Zeliha hanım , sitemizde veya farklı sitelerde yapılan yorumların altına, acil paraya ihtiyacı olanlara kredi verilir, hemen para, acil para, düşük faizli kredi gibi yazılar yazarak tefecilik yapılmaya çalışılmaktadır, Tefecilik Türk Ceza Kanununa göre suçtur, lütfen bu kişilere itibar etmeyiniz.

  6. Remzi dedi ki:

   Bana kredi lazım sinan bey telefon numaram 05*******

  7. m.akif dedi ki:

   0507***** beni arayabilir misiniz

   1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

    Merhaba M. Akif bey, lütfen düşük faizli kredi verme vaadinde bulunan kişilere itibar etmeyin, Kredi verme işlemleri ülkemizde sadece yasal statü altına alınmış banka ve kurumlara aittir, diğer kişi ve kurumların vermeyi vaadettikleri krediler ve buna ilişkin yaptıkları işlemler tefecilik suçunu oluşturmaktadır.

   2. Finansal danışmanlık dedi ki:

    Merhaba, Faturalı hat kullanıyor iseniz veya sabit hat TTNET 5000 TL ye kadar 36 ay kredi imkanı www.********.com/ adresini zitaret ediniz. ön ödeme yok kefil yok senet yok

  8. Tolga dedi ki:

   Sinan bey yardımcı olur musunuz

  9. mustafa dedi ki:

   numara cıkmıyor banada donus saglarmısın mu*******@gmail.com ….sıfırbesyuzellı*** altı*********

  10. Tahir dedi ki:

   acil para lazim.ararmisiniz çok acele.0505……95

   1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

    Merhaba Tahir bey, acil para ihtiyacınızı makalemizde belirttiğimiz şekilde yasal yollarla gidermeye çalışmanızı tavsiye ederiz, belli yorumlarla kredi sağladığını iddia ederek tefecilik yapan kişilere lütfen itibar etmeyiniz.

  11. Fatih dedi ki:

   İyi günler ben fatih Benim kredi ihtiyacım var çok şıkişikim puan düşük ve kredilerim geç ödüyom bana yardımcı olabilir misiniz lütfen

   1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

    Merhaba Fatih bey, Çok acil para ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğiniz ile ilgili makalemizde belirttiğimiz hususları göz önünde bulundurabilirsiniz. Makalemizde belirttiğimiz hususlar haricinde yasal olmayan şekilde acil paraya ihtiyacı olanlar için ihtiyaç kredisi sağladığını iddia eden kişi veya kişilere itibar etmeyin, tefecilik yapmak kanunen suçtur.

  12. hamdi dedi ki:

   Slm acil 40.000 tl lazım nasıl yardımcı olursunuz

   1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

    Merhaba Hamdi bey,
    Acil para ihtiyacınızı gidermek için lütfen makalemizde yer alan hususları dikkate alınız, yasal olmayan kurumlara veya tefecilik yapan kişilere itibar etmeyiniz.

  13. Aygün dedi ki:

   Çok acil 5000 ihtiyacım var yardım edin lütfen

   1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

    Merhaba Aygün hanım.
    Acil para ihtiyaçlarınızı makalemizde belirttiğimiz hususları göz önünde bulundurarak yasal yollardan gidermenizi yasal olmayan kurumlara ve tefecilik yapan kişilere itibar etmemenizi tavsiye ederiz. Türk Ceza Kanununun 241. maddesine göre tefecilik yapmak suçtur.

  14. Mehmet dedi ki:

   Beni ararmisiniz

  15. Oktay dedi ki:

   Usta numaran gözükmüyor bana lazım **********************

   1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

    Merhaba Sinan bey,
    Yasal kurumlar haricinde düşük faizli kredi sağladığını ve acil para ihtiyacınızı karşılayacağını iddia ederek tefecilik yapan şahıs ve kurumlara itibar etmeyiniz, yasal olarak tefecilik suçtur.

 2. ebru vurgun dedi ki:

  size nasıl ulaşabilirim?

 3. İbrahim dedi ki:

  Sinan bey nasıl ulasacaz size

 4. Celal dedi ki:

  Acil 4 bin liraya ihtiyacım var kredi cıkmıyor ne yapabilirim?

  1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

   Celal bey, Acil para lazım diyenler için hazırlamış olduğumuz makalemiz içerisinde bulunan 10 önemli taktik den birini uygulayarak para sorununuzu çözmeyi deneyebilirsiniz.

 5. kredi teklifi bugün geçerlidir? dedi ki:

  Finansal özgürlüğü mi arıyorsunuz? Borcunuz var mı, yeni bir işe başlamak için bir krediye mi ihtiyacınız var? Ya da finansal olarak çökmek, bir araba ya da ev satın almak için bir krediye mi ihtiyacınız var? Finansmanı bankanızdan sonsuza dek reddediyor musunuz? Paranı geliştirmek mi istiyorsun? Faturaların para ödemek zorunda mı? Daha fazla arama yapmayın, size daha fazla bilgi için% 3’lük çok uygun bir faiz oranına sahip olan her türden krediye bir fırsat için hoş geldiniz, şimdi bize e-posta yoluyla ulaşın

  1. ÜMİT dedi ki:

   Acil nakite ihtiyacım var 15 bin tl

  2. İlker dedi ki:

   Nasıl olacak

  3. Gazi korkmaz dedi ki:

   E posta verin ki ulaşalım size

 6. fahrettin dedi ki:

  30000 tl ihtiyacim var acil

 7. İş ve kişisel kredi teklifleri şimdi geçerlidir dedi ki:

  Finansal hizmetler konusunda uzmanlaşmış, yerel / uluslararası krediler sunan, güvenilir ve teminatsız borçlanma seçenekleri sunan bireylere ve işbirliği yapan kurumlara çok rekabetçi kredi oranlarında ve herhangi bir finans koşulunu karşılayacak esnek şartlarda hizmet vermekteyiz. Düşük bir kredi puanınız varsa önemli değil, beklenmedik bir şekilde hızlı paranızı size sağlayabiliriz. Artık tüm bütçelere ve gereksinimlere uygun Hızlı ve uygun fiyatlı krediler için bizimle iletişime geçin: s*******@gmail.com

 8. Naz dedi ki:

  Merhaba,

  Öğrenciyim çok acil 410 liraya ihtiyacım var. Her ay 100 lira son ay 110 lira olarak geri ödeyebilirim. Lütfen, çok acil.

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Naz Hn,
   Acil para ihtiyacı konusunda, yazımızdaki hususları dikkate alabilirsiniz. Maalesef bazı kişiler, durumdan istifade tefecilik yapmakta, bunu da yazımızın altına yorum olarak bırakmaktadır. Ancak tefecilik Türk Ceza Kanunu kapsamında suç teşkil etmekte olup, bu tarz oluşumlara tarafımızca prim verilmemesi konusunda titizlik gösterilmektedir. Tefeci arıyorum diyen kişilerin yorumları da onaylanmamaktadır. Finansman desteği konusunda bu konuda kanunen yetkili finans kurumları, bankalar, vs değerlendirilmesi daha doğru olacaktır.

  2. Acil nakit dedi ki:

   Sifir beşyüz kırk altı d**** *** **** ***** **** iki ararsaniz yardımcı olabilirim

   1. Sinan dedi ki:

    Ulasabilir misiniz. 7000 tlye ihtiyacim var. Ogretmenim. 5********

   2. Tahir dedi ki:

    acil nakit lazım.ararmisiniz.0505…..95

   3. Burak dedi ki:

    20000 tlye ihtiyacım var tel 05******

   4. Aygün dedi ki:

    Numaran cikmiyo nasil aricaz sen ara 0552*******

  3. Ce**** de***** dedi ki:

   Nerde öğrencisin arkadaşım benimde öyle bir zorluğum oldu öğrenci iken yardımcı olabilirim eğer dönüş yapabilirsen 05******* Allah yardım etsin zorda kalan herkese ama bu arada bazı insanlar anladığım kadarı ile menfaat peşinde sadece hakikatten öğrenci isen yada benim gibi harç parasını yediysen okulla alakalı olarak öğrenci isen yardım ederim önemli not

 9. Zeki dedi ki:

  Size nasıl ulasabilirim

  1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

   Merhaba zeki bey, Acil para ihtiyacınızı makalemizde yazılan yollardan birini deneyerek karşılayabilirsiniz, lütfen yasal bankalar haricinde faizle kredi sunarak tefecilik yapmaya çalışan kişi ve kurumlara itibar etmeyiniz.

 10. Zeki dedi ki:

  Acil nakite ihtiyaç var bana yardımcı olabilirmisiniz

 11. Arzu dedi ki:

  Sıze nasıl ulasabilirim

  1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

   Merhaba Arzu hanım, sitemizin mail adreslere mail yollayarak bize ulaşabilirsiniz, ayrıca detaylı bilgi almak istediğiniz hususlarda da yorum kısmından cevap vermeye çalıyoruz. Hemen Kredi veriyoruz, düşük faizli kredi, anında krediniz hazır, acil para ihtiyacı olanlara hazır para gibi mesaj atan yorum yapan kişilere itibar etmemenizi tavsiye ederiz, bu şekilde kanuna aykırı olarak kişi veya kurumlar tarafından tefecilik yapılmaktadır. Lütfen para ihtiyaçlarınızı yasal bankalar aracılığıyla gidermeye çalışın ve makalemiz içeriğindeki hususları göz önünde bulundurun.

 12. Erdem dedi ki:

  Kredi çekemiyorum acil 3000 lira lazım

  1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

   Merhaba Erdem bey, Hemen Kredi veriyoruz, düşük faizli kredi, anında krediniz hazır, acil para ihtiyacı olanlara hazır para gibi mesaj atan yorum yapan kişilere itibar etmemenizi tavsiye ederiz, bu şekilde kanuna aykırı olarak kişi veya kurumlar tarafından tefecilik yapılmaktadır. Lütfen para ihtiyaçlarınızı yasal bankalar aracılığıyla gidermeye çalışın ve makalemiz içeriğindeki hususları göz önünde bulundurun.

 13. Cem turkmen dedi ki:

  Bana ulasimisiniz
  Numaram yaziyla yazacam
  Beşyüzkirkbir ikiyuzonbeş …………

  1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

   Merhaba Cem bey, maalesef sitemizde ve benzer sitelerde acil paraya ihtiyacı olan kişilerin bu durumunu suiistimal eden bazı kişiler tefecilik yapmaktadırlar. Bilindiği üzere tefecilik TCK.ya göre suçtur bu nedenle faizle kredi sağladığını iddia eden bu kişilere itibar edilmemesi gerekmektedir. Acil para ihtiyacını yazımız içeriğinde belirttiğimiz şekilde yasal yolları kullanarak veya yasal banka ve kredi kuruluşları aracılığıyla gidermenizi tavsiye ederiz.

 14. Ahmet T. dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben şuanda üniversite öğrencisiyim babam böbrek hastası olduğu için çalışamıyo ufak bi kredi borcumuz var suan üniversitede ben bir yandan çalıştığım için aylık taksitleri ben ödüyorum ailemin durumu kötü bu krediyi kapatmak için yardım lazım artık bunalma durumuna geldim fazlada bisey kalmadı 7000 lira kaldı toplam borç ama artık okula bile odaklanıyorum her gün borçları düşünmekten uyku uyuyamaz oldum. Borcumu kapatmamda yardım edebilecek birisi varsa sadece bana hazirana kadar vade ile borç versin yazın kuruşu kuruşuna geri öderim başka türlü kurtulamıyorum bu dertten.

 15. Serhat gülen dedi ki:

  Çok acil para lazım. Ne iş olsa yaparım

  1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

   Merhaba Serhat bey, makalemizde belirttiğimiz yollardan birini deneyerek acil para ihtiyacınızı gidermeye çalışabilirsiniz.

 16. sanane dedi ki:

  kafa calistir kredi veriyorm de 10 bin tlden baslayan fiyatla ilk ay pesin 500 iste sonra kaybol cok temiz is baksana yormlara herkez dusmus bi yoruma 😂😂😂

 17. Mehmet dedi ki:

  537********

 18. Cşhan dedi ki:

  Başkan arasana beni sıfır beşyüz o****************** beş

 19. Adls dedi ki:

  Merhaba

  Acil 25 bin TL’ye ihtiyacim var
  Bankalardan kredi alamıyorum
  36 ay vadeli
  Senetle kredi alabilecegim kişiler yada kurumlar var ise benimle iletişime geçebilir mi

  1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

   Merhaba Adls
   Makalemiz içeriğinde belirttiğimiz yollardan birini deneyerek acil para ihtiyacınızı karşılamaya çalışmanızı tavsiye ederiz, yasal kurumlar haricinde kredi vereceğini iddia eden kişi ve kuruluşlara itibar etmeyiniz.

 20. yavuz dedi ki:

  konuşalım

Önceki yazıyı okuyun:
PTT Kargo Cumartesi Çalışıyor mu PTT Kargo Çalışma Saatleri

PTT’nin özelleştirilmesinden sonra farklı sektörlerde hizmet vermeye başlamasıyla hizmet standartları ciddi şekilde artmış oldu. 2008 yılı itibariyle kargo taşımacılığına başlanıldığı...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016