Bursagaz Dilekçe Örneği Abonelik İptali Fatura İtirazı Vs

A+
A-

1992 yılından beri hizmet veren Bursagaz 2004 yılında doğalgaz dağıtım ihalesini kazanmıştır. 2008 yılında çoğunluk hisseleri EWE Turkey Holding ve Çalık Holding tarafından satın alınarak üçüncü büyük doğalgaz dağıtım şirketi konumuna yükselmiştir. Yaklaşık 900.000 aboneye hizmet vermektedir. Bursa şehir içi doğalgaz dağıtım ve alt yapı çalışmalarını üstlenen firma toplamda 20 yılı aşkın süredir Bursa halkına hizmet vermektedir.

Bursagaz abonelik iptal dilekçesi

bursagaz dilekce ornegi

Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş  Abonelik işlemleri

Doğalgaz aboneliği, bireysel veya kurumsal olarak yapılabilmektedir. Camiler, resmi kurumlar, dernekler gibi özel yasaya tabi kurumlardan farklı evraklar istenebilir. Genel olarak bireysel abonelikte istenilen belgeler şunlardır: Tapu, kimlik, yapı kullanım belgesi, su veya elektrik faturası, Dask poliçesi fotokopileri. Taşınılan adreste iç tesisat yani doğalgaz kullanımı yok ise yetkili iç tesisat firmaları ile çalışılarak tesisatın döşenmesi ve Bursagaz’dan onaylatılması gereklidir. Bu işlemlerin maliyeti tüketiciye aittir. Tüketici adına abonelik başvurusu yetkili firma tarafından yapılabilir, ancak sözleşme abone sahibi tarafından imzalanmalıdır. Gerekli kontrol onayları alındıktan ve güvence bedelleri yatırıldıktan sonra kısa sürede doğalgaz kullanımına başlanmaktadır.

Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş  Abonelik İptal işlemleri

Aboneliğin iptal edilmesi istendiğinde, tüm işlemler ücretsiz çağrı merkezi 444 11 33 veya Bursagazonline işlemler sayfasından yapılabilmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra Bursagaz tarafından son kontroller yapılarak müşteriye bildirilir. Abonelik iptal tarihindeki son kullanım bedelinin ödenmesi sonrasında güvence bedelleri TÜFE oranında güncellenerek tüketiciye 15 gün içerisinde ödenmektedir.

Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş  İletişim Bilgileri

Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş genel müdürlüğü adresi: Bağlarbaşı Mahallesi 1. Bakım Sokak No: 2 Esentepe Kavşağı Osmangazi Bursa dır. Ücretsiz çağrı merkezi 444 11 33 ve online işlem sayfası bursagaz.com dur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  TCK 86. Madde Kasten Yaralama Dilekçe Örneği

Bursagaz Dilekçe Örnekleri

Bursagaz abone dilekçesi

Bursagaz Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

Bursagaz abonelik iptal dilekçesi

Bursagaz Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

Bursagaz faturaya itiraz dilekçesi

Bursagaz Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

Dilekçe örneklerimizi PDF olarak temin edip indirmek için;

Bursagaz Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi

Bursagaz Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Bursagaz Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Sitemizdeki Doğalgaz Faturasına İtiraz Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Burs Dilekçe Örneği : Burs Başvurusu İle İlgili Detaylarla Birlikte

Her LYS sınavından sonra; öğrenci adayları eğitim görmek istedikleri üniversiteler ile ilgili araştırmaların yanı sıra aynı zamanda burs imkanları ile...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016