BUSKİ Dilekçe Örneği : Abonelik, İptal, Şikayet, Fatura İtiraz

A+
A-

Tüm kamu kurumları hakkında Dilekcespeti.com ailesi olarak; siz değerli okurlarımızın muhtemelen ihtiyaç duyabileceği dilekçe örneklerini ve bunun yanı sıra yapılacak işlemler ile ilgili süreçlerden bahsettiğimiz üzere; bu yazımızda da BUSKİ Dilekçe örneği paylaşımında bulunacak ve bununla birlikte abonelik, abonelik iptali, başvuru, vs gibi konulardan bahsetmeye çalışacağız.

BUSKİ ‘ye Nasıl Başvurulur

BUSKİ Bursa ili ve çevresinde su dağıtım hizmeti veren bir kurumdur. Bursa ve çevresinde ikamet ediyorsanız, sizlerde BUSKİ kurumundan hizmet alıyor olacaksınız. BUSKİ tüm su idareleri gibi, profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. http://www.buski.gov.tr/tr/ adresinde genel olarak su kesintileri, yatırımlar, haberler vb gibi bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca baraj durumlarını da anlık olarak sorgulayabilirsiniz. BUSKİ’den yeni abonelik almak ve abonelik iptali için, uygulanması gereken bazı adımlar olmaktadır.

buski dilekçe örneği abonelik iptal sikayet fatura itiraz

buski dilekce ornegi

BUSKİ Yeni Abonelik

BUSKİ kurumu diğer su dağıtım aracı kurumları gibi, teknoloji üst düzeyde kullanmaktadır. https://www.buski.gov.tr/ebuski/bilgi-edinme-basvurusu adresinde detaylı olarak bilgi alabileceğiniz bir form bulunmaktadır. Abonelik işlemleri buradan da yapılmaktadır. Ayrıca sizlere yakında olan BUSKİ şubesi varsa, oraya bizzat giderek de başvurularınızı oluşturabilirsiniz. Fakat yanınızda bir dilekçe, kimlik, tapu fotokopisi ve kira sözleşmesi gibi ekstra evrakları da götürmeniz gerekiyor. Dilekçe hakkında herhangi bir bilginiz yoksa, sitemizde bulunan aşağıdaki BUSKİ başvuru dilekçesi örneğinden faydalanabilirsiniz. Bu dilekçe örneğini kendinize göre doldurabilir ve aboneliklerinizi alabilirsiniz.

BUSKİ Abonelik İptali

BUSKİ kurumunda abonelik iptali de, yeni abonelik süreciyle aynı şekilde ilerlemektedir. Verdiğimiz adres üzerinden BUSKİ abonelik iptali yapabilirsiniz. Bunun için abonelik iptali için dilekçe, sayaç numarası ve kimlik belgesi gibi belgeler istenir. Kalan borç tutarı alındıktan sonra, abonelik kapatılır. Yani su faturası kimin üzerine ise, o kişinin gitmesi gerekmektedir. Dilekçeyi de kendinize göre oluşturabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aile Mahkemesi İstinaf Başvuru Dilekçesi Örneği

BUSKİ İletişim Bilgileri

Kurumun genel merkezi, SırameşelerMh. Avrupa Konseyi Bulvarı No:6/3 D Blok 16190  Osmangazi / BURSA  adresinde bulunmaktadır.  (0.224) 270 24 00  numaralı hattan ulaşım sağlayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz için de, 444 5 185 numaralı hattı arayabilirsiniz. E-posta adresi ise buskihizmet@buski.gov.tr olarak geçer.

BUSKİ Dilekçe Örneği

Buski Yeni Su Aboneligi Basvurusu Dilekce Ornegi

Buski Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

buski fatura itiraz

Buski Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

Buski Abonman iptal dilekçesi

Buski Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

 

buski abone değiştirme dilekçesi

Buski Abone Degisikligi Basvuru Dilekce Ornegi

Sitemiz üzerinden Su faturasına itiraz işlemleri ile ilgili dilekçe örneklerine ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Bursagaz Dilekçe Örneği Abonelik İptali Fatura İtirazı Vs

1992 yılından beri hizmet veren Bursagaz 2004 yılında doğalgaz dağıtım ihalesini kazanmıştır. 2008 yılında çoğunluk hisseleri EWE Turkey Holding ve...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016