Çorumgaz Dilekçe Örneği Abonelik İşlemleri Fatura İtirazı | Dilekcesepeti.com

Çorumgaz Dilekçe Örneği Abonelik İşlemleri Fatura İtirazı

Bağlantı Reklamları

Çorumgaz; 2004 yılında ülkemizin Çorum şehrinde doğalgaz dağıtım faaliyetini yürütmek amacı ile kurulmuş bir Çorum Elektrik ve Doğalgaz Ticaret A.Ş. şirketidir. Çorumgaz; sadece Çorum ilinde değil; aynı zamanda Niğde, Nevşehir, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Yozgat ve Denizli’de hizmet vermektedir. Güvenli, çevreye zarar vermeyen, kaliteli ve verimli doğalgaz dağıtımını hedefleyen şirket ülkemizin önemli doğalgaz dağıtım şirketlerinden biridir.

corumgaz dilekce ornegi

Çorumgaz Abonelik İşlemleri

Çorumgaz abonelik işlemlerini hem eviniz hem işyeriniz hem de fabrikalarınız için gerçekleştirilebilir. Abonelik merkezi abonelik, ticari abonelik ve bireysel abonelik olmak üzere 3 farklı türde yapılmaktadır. Eviniz için gerçekleştireceğiniz abonelik işlemleri için şayet merkezi ısıtma sistemine sahip bir apartmanda ikamet ediyorsanız bu durumda %51 oy çokluğuyla işlem yapılabilecek; binalardaki tüm daire ve işyerlerine ait abonelik bedelleri, tapu fotokopisi veya kira sözleşmesi, nüfus cüzdanı fotokopisini temin edilmesi halinde yapılabilecektir. Bireysel abonelik içinse; gaz kullanmak isteyen daireye ait abonelik bedelleri,  T.C. kimlik fotokopisi, tapu fotokopisi veya kira sözleşmesini temin etmek yeterlidir.

Çorumgaz Abonelik İptali

Çorumgaz abonelik iptalini, abonelik sözleşmesini yaptığınız gün iptal etmek istemeniz halinde işlemi yaptığınız gün mesai bitimine dek iptal isteminde bulunmanız mümkün. Ancak abonelik yaptırdığınız gün değil daha sonraki günlerde abonelik iptali yaptırmak istemeniz durumunda; abonelik sözleşmesini feshetmeniz gerekecektir. Bunun için ise kimlik fotokopiniz ve doğalgaz sayacınızın numara bilgileri ile beraber firmaya başvuruda bulunmanız yeterlidir. Firma tarafınızca kullanılan son doğalgaz tutarını hesaplayarak size bildirecek, iade edilmesi gereken bir güvence parası var ise bu da yine firma tarafından size iade edilecektir. Abonelik iptali işleminiz başvurunuzu takip eden 7 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mazeret ve Devamsızlık Dilekçesi Örneği

Çorumgaz İletişim Bilgileri

ÇorumgazGenel Müdürlüğü Çorum’da bulunmaktadır. Kurumun adresi; Hürriyet Meydanı No: 2 Çorum’dur. Kuruma telefon aracılığı ile 444 0 187 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bilgi@çorumgaz.com.tr adresinden de kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Çorumgaz Dilekçe Örnekleri

CORUMGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

CORUMGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

CORUMGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

Dilekçe örneklerimizi PDF olarak indirmek için;

CORUMGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi

CORUMGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

CORUMGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi

Sitemizde daha önceden yayımlamış olduğumuz Doğalgaz Faturasına Nasıl İtiraz Edilir Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bağlantı Reklamları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
Armagaz Fatura İtirazı Abonelik ve İptali Dilekçe Örneği

Armagaz; tam adı ile Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım A.Ş. 2004 yılındadoğalgaz dağıtım lisansını alarak hizmet vermeye başlamıştır.Armagaz; Yalova, Karamürsel, Orhangazi,...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016