Digitürk İptali İçin Dilekçe Örneği : Nasıl Kapattırılır

A+
A-

Digiturk; 1999 yılında Çukurova Holding bünyesinde kurularak ülkemizde faaliyete başlamış sayısal yayın yapan dijital bir platformdur. Ülkemizde Digiturk’ün yayın hayatına başlaması ile dijital yayıncılık anlayışında büyük bir değişiklik yaşamıştır. Özellikle spor tutkunlarının daha önceden ücretsiz olarak ulusal kanallarda izledikleri yayınların, Digiturk tarafından abonelik esasına göre ücretli olarak yayınlaması birçoğu için hayal kırıklığına neden olmuştur.

digitürk iptal dilekçesi

Digitürk İptali İçin Dilekçe Örneği : Nasıl Kapattırılır

Teknolojinin gelişmesi, yapılan yeni teknolojik yatırımlar ve bunun sonucunda hizmet sağlayıcılar tarafından yapılan yayınların daha kaliteli bir hale gelmesi ve müşterilerin farklı beklentilerin oluşması sonucunda, müşteri memnuniyeti odaklı birçok yenilik yapılmış ve müşteri memnuniyeti esas alınmıştır. Günümüzde toplumun her kesiminin farklı beklentiler ve arayışlar içerisinde olması ve bu taleplerinin Digiturk ve Digiturk gibi dijital yayın yapan kuruluşlar tarafından karşılanması bu platformlara olan ilgiyi daha da fazla arttırmaktadır.

Digiturk Aboneliği Nasıl Yapılır

Öncelikli olarak film, spor, belgesel ve internet tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelen digiturk, müşterilerine bir çok farklı abonelik ve yayın paketi seçeneği sunarak hizmet vermeye çalışmaktadır.  Digiturk her ne kadar kurumsal bir firma olarak çalışmakta ise de, bir çok hizmet sağlayıcı ve abonelik işlemleri aracı kuruluşlar tarafından yerine getirilmektedir. Digiturk abone merkezleri, digiturk aboneliği yapmak isteyen müşterilere ulaşarak müşterilerin talepleri doğrultusunda uygun abonelik ve paket seçeneklerini sunmakta ve abonelik işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Ayrıca, www.digiturk.com.tr  web adresini kullanarak da, mevcut abonelik paketlerinden faydalanabilir veya kendinize özel abonelik paketi oluşturabilirsiniz.

Digiturk Aboneliği Şikayeti Nasıl Yapılır

Digiturk aboneliği talebiniz doğrultusunda yapılmadıysa veya yapmış olduğunuz abonelikte hizmet sağlayıcıların veya abonelik merkezlerinin sizleri yanılttığını, söylenen taahütlerin yerine getirilmediğini düşünüyor ve bu yanlışlığın düzeltilmesini istiyor iseniz, Digiturk müşteri hizmetlerinin (0212) 473 7373 nolu telefonu ile iletişime geçerek şikayetinizi iletip gerekli düzeltmenin yapılmasını isteyebilirsiniz. Tüketiciler olarak bu anlamda bazı haklarımız olduğunu unutmayınız. Digiturk müşteri hizmetleri, digiturk müşterilerinin şikayet ve taleplerini en kısa zamanda çözüme kavuşturmak, yapılan yanlışlıkları düzeltmek için gerekli işlemi başlatacak ve talepleriniz müşteri temsilcileri tarafından çözüme kavuşturulacak yada ilgili birime aktarılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Evlat Edinme Davası Dilekçe Örneği

Digiturk Aboneliği Nasıl İptal Ettirilir

Digiturk aboneliğini iptal ettirmek için hazırlamış olduğunuz dilekçeyi yada digiturk iptal formunu (0212) 473 9999 nolu faks numarasına fakslamanız gerekmektedir.  Faks göndermeden önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçip güncel faks numarasını teyit etmeniz faydalı olacaktır.

Digiturk aboneliklerinin genellikle paket abonelikler olduğu ve bu aboneliklerin genellikle belli bir zaman taahhüdü içerdiği unutulmamalı, taahhüt süresinin dolmaması halinde yapılacak iptallerde ek bir ücret talep edilebileceği hususuna dikkat edilmelidir. Bu nedenle yapılacak olan iptal işlemlerinin taahhüt süresinin bitiminden sonra yapılması daha mantıklı olacaktır.

Digiturk Aboneliği İptal İçin Gerekli Belgeler

Digiturk aboneliği iptali için aşağıda yazmış olduğumu belgelere ihtiyaç duyulmaktadır. Yazmış olduğunuz iptal dilekçesine aşağıdaki aboneliğin iptali için aşağıdaki belgeleri de ekleyerek yukarıda belirttiğimiz faks numarasına dilekçe ile birlikte fakslamanız gerekmektedir.

            Digiturk aboneliği iptali için gerekli belgeler

  • Neden iptal etmek istediğimizi ve iptal etmek istediğimiz abonelik (üyelik) numarası ve digital kart numarası yazılı imzalı talep dilekçesi
  • Nüfus cüzdanının arkalı önlü fotokopisi
  • Ulaşılabilecek bir cep telefonu numarası

Digiturk Aboneliği İptal Dilekçesi (Formu) Örneği

Digiturk aboneliğini iptal etmek için aşağıda örnek olarak hazırladığımız dilekçe (form) örneği üzerinde gerekli değişiklikleri yaparak talebinize uygun uyarlayabilirsiniz. Digiturk aboneliği iptal dilekçesi (formu) aşağıda istifadenize sunulmuştur.

digitürk abonelik iptal dilekçesi

Digiturk Aboneliği İptali İçin Dilekçe Örneği

PDF olarak indirmek için;

Digiturk Aboneligi iptal Dilekcesi ornegi

Digiturk Aboneliği İptal Talebi ve İşlemi Sonrasında Yapılacaklar

Digiturk aboneliğinin iptali için yazmış olduğunuz imzalı talep dilekçesi ve gerekli belgeleri ilgili faks numarasına faksladıktan sonra SMS ile sizlere bilgi verilecek ve 3 gün içerisinde aboneliğinizin iptali için müşteri hizmetleri tarafından sizlere geri dönüş yapılacaktır. SMS ile bilgilendirilmemeniz ve müşteri hizmetleri tarafından aranmamanız halinde müşteri hizmetlerinin (0212) 473 7373 nolu telefon numarası aranılmalıdır. Digiturk aboneliği iptal işleminin gerçekleşmesi halinde elinizde bulunan kiralık digiturk ekipmanları en yakın Digiturk teknik servisine makbuz karşılığı teslim edilmelidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Devlet Hastanesi Cumartesi Çalışıyor mu (Hangi Birimler Açık)

Devlet, görev tanımıyla ilgili kanunlarda da belirtildiği gibi vatandaşlara kesintisiz olarak sağlık hizmeti vermekle yükümlüdür. Dolayısıyla cumartesi günleri de dahil...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016