ESGAZ Dilekçe Örneği Abonelik İtiraz Fatura Vs

A+
A-

ESGAZ şirketi ilk olarak 1990 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine gaz verilmesi amacıyla faaliyetlerine başladı ve bu bağlamda Eskişehir ilk defa doğalgaz ile tanışmış oldu. 1994 yılında hava kirliliğini azaltmak amacıyla şehir merkezine de gaz dağıtım faaliyetlerine başlandı. ESGAZ 1990 yılında özelleştirme kapsamına alınması nedeniyle 2004 yılına kadar yatırım faaliyetlerine ara vermek zorunda kaldı. 2004 yılında ise Kolin İnşaat A.Ş. ’ye devredildi ve gelişimini sürdürerek çeşitli alanlarda yatırımlarına kaldığı yerden devam etti.

esgaz dilekçesi

esgaz dilekce ornegi

ESGAZ Abonelik İşlemleri

Abonelik işlemi yaptırmadan önce ilk olarak binanın bulunduğu mevkide doğalgaz hattının varlığından emin olunmalıdır. Daha sonra başvuru yapmak için nüfus cüzdanı ve adres beyanı gibi belgeler ile ESGAZ şubesine gidilmelidir. Burada gişe işlemlerine yönelerek bağlantı talebi anlaşması imzalanır ve istenen evraklar şubeye teslim edilir. Bağlantı işlemi için gereken ücret vezneye yatırılır ve yetkili iç tesisat yapımı gerçekleştiren anlaşmalı firmalar ile irtibata geçilir. Yetkili firma tarafında proje bağlantıları yapılır onaya sunularak yapım süreci başlar. İşlemlerin bitiminde ESGAZ şubeye uğranarak güvence bedeli yatırılır ve gaz verme işlemi gerçekleştirilir.

ESGAZ Abonelik İptali İşlemleri

ESGAZ şirketinden aldığı hizmeti taşınma, ölüm gibi nedenlerle sonlandırmak isteyen aboneler kimlik ve abone numarası ile gerekli başvuruyu yapar. ESGAZ tarafından son dönem tüketim tespiti yapılır ve sayaç mühürlenir. Abonelik iptali sonrası 2 iş günü içerisinde sunulan hizmet durdurulur ve 15 iş günü içerisinde de abonenin üyelik sürecinde yatırmış olduğu güvence bedeli kendisine iade edilir.

ESGAZ İletişim Bilgileri

ESGAZ A.Ş.  Merkezi Eskişehir’de bulunmakta olup açık adresi ise HoşnudiyeMah., İsmet İnönü-1 Caddesi No:131 şeklindedir. Firmaya telefon, faks ya da mail gibi yöntemler ile ulaşabilmek mümkün olup telefon numarası (0222) 330 00 00, faks numarası (0222) 320 48 58 ve mail adresi ise info@esgaz.com.tr şeklindedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kardeşler Arası Miras Anlaşmazlığı Nasıl Çözülür Hangi Mahkeme Bakar

ESGAZ Dilekçe Örnekleri

esgaz abonelik dilekçesi

ESGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

esgaz abone iptal dilekçesi

ESGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

ESGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

ESGAZ Dilekçe örneği PDF formatı;

ESGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi

ESGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

ESGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Sitemizdeki Doğalgaz Faturasına İtiraz Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Enerya Doğalgaz Dilekçe Örneği Fatura İtirazı Abonelik İşlemleri

Enerya STFA Yatırım Holding Grup Şirketi olarak kurulmuş bir firmadır. 2003 yılında kurulmuş olan Enerya, doğal gaz dağıtımı, doğal gaz...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016