GASKİ Abonelik Fatura İtirazı Adres Değişikliği Dilekçe Örneği

| , , ,

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi Gaziantep ilinde hizmet veren bir kuruluştur. Gaziantep’in tüm ilçelerine su ve kanalizasyon ile ilgili hizmet vermekte olan GASKİ, ülke kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılabilmesi için kaliteli hizmet vermeye devam etmekte, dağıtım ve ihale faaliyetlerini de yürütmektedir.

Gaski dilekce ornegi

GASKİ Abonelik İşlemleri

GASKİ abonelik işlemlerinin yeni iş yeri veya evinize taşınmadan hemen önce başlatılması önerilmektedir. Tapu işlemlerinin tamamlanmasından veya kira sözleşmesinin imzalanmasının ardından abonelik işlemlerine başvurulmasında oldukça faydalar vardır. GASKİ konut aboneliği yapmak için mülk sahibi için tapu fotokopisi; kiracı için kira kontratı, nüfus cüzdanı fotokopisi, yapı kullanma izin belgesi, DASK Zorunlu Deprem Sigortası Poliçesi gerekmektedir. İş yeri aboneliği için mülk sahibi iseniz tapu fotokopisi; kiracı için kira kontratı, nüfus cüzdanı fotokopisi, Yapı Kullanma İzin Belgesi, DASK Zorunlu Deprem Sigortası Poliçesi gerekmektedir. Abone işlemi yapacak olan kişi veya kurumların bizzat veya noter tarafından düzenlenmiş vekaletname ile yetkilendirilmiş vekili tarafından GASKİ Genel Müdürlüğü Halkla İlişkiler Servisine başvurması gerekmektedir.

GASKİ Abonelik İptal İşlemleri

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi ev veya iş yeri abonelik iptal işlemleri için öncelikle aboneliğe ait bütün borcun ödenmesi gerekmektedir. Abonelik sözleşmesi iptal işlemlerinde abone, GASKİ Halka İlişkiler Servisine, kimlik fotokopisi ve abone numarası ile başvurarak, abonelik iptal işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Ve bu abonelik iptal işlemlerinden önce abonelik sürecindeki söz konusu Depozito Bedeli güncellenerek iade edilir.

GASKİ İletişim Bilgileri

GASKİ Genel Müdürlük adresi İncilipınar Mahallesi, Kıbrıs Caddesi, No:1/A Şehitkamil/ Gaziantep olmakla beraber, (0342) 211 13 00 santral nosu ile hizmet vermektedir. Genel Müdürlük yanı sıra 25 Aralık Tesisleri adresi ise GASKİ Genel Müdürlüğü 25 Aralık İşletme Tesisleri, Karacaahmet mahallesi, Mehmet Saip Konukoğlu Bulv. Şehitkâmil/Gaziantep’tir. Santral no (0342) 328 94 00 olan bu numaranın yanı sıra gaski@gaski.gov.tr aracılığıyla ile de iletişime geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kredi Sicil Affı Dilekçe Örneği

GASKİ Dilekçe Örnekleri

GASKİ Adres Değişikliği Dilekçe Örneği
GASKİ Abonelik İptali Başvuru Dilekçesi Örneği
GASKİ Fatura İtiraz Dilekçesi Örneği
GASKİ Yeni Su Abonelik Başvuru Dilekçesi Örneği

GASKİ Dilekçe Örneği PDF olarak indirmek için;

Gaski Abone Degisikligi Basvuru Dilekcesi Ornegi

Gaski Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Gaski Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Gaski Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi

Sitemiz üzerinden genel anlamda kullanabileceğiniz belediye dilekçe örnekleri de temin edebilirsiniz.

Önceki Yazı

Sepaş Elektrik Enerji Abonelik İptali Fatura İtiraz Dilekçe Örneği

Asat Dilekçe Örneği : Yeni Abonelik-Adres Değişikliği-İtiraz

Sonraki Yazı

Yorum yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Sepaş Elektrik Enerji Abonelik İptali Fatura İtiraz Dilekçe Örneği

Akkök Holding ve CEZ Group’un stratejik ortaklığıyla hizmet sunan Sepaş Elektrik, ülkemizin önemli enerji firmalarından birisidir. Firma, Düzce, Bolu, Kocaeli...

Kapat