Gazdaş Dilekçe Örneği Abonelik İtiraz Fatura Vs

A+
A-

Zorlu Enerji Grubu bünyesinde hizmet vermekte olan GAZDAŞ, ülkemizin Trakya ve Gaziantep bölgelerinde doğalgaz hizmet vermekte olan firmalardan birisidir. Firma Trakya Bölgesinde Edirne, Keşan, Tekirdağ, Çerkezköy, Saray, Muratlı, Ergene, Kırklareli, Lüleburgaz, Babaeski; Gaziantep Bölgesinde ise Gaziantep, Kilis, Nizip, Oğuzeli ilçelerinde hizmet vermektedir. GAZDAŞ ülke kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılabilmesi için etkin bir şekilde hizmet vermektedir.

GAZDAŞ abonelik fatura itiraz dilekçesi örneği

gazdas dilekce ornegi

GAZDAŞ Abonelik İşlemleri

GAZDAŞ abonelik işlemlerinin yeni aldığınız ev veya iş yerinize ya da yeni kiralamış olduğunuz ev veya iş yerinize taşınmadan önce başlatılması önerilmektedir. Tapu işlemlerinin tamamlanmasının ertesinde veya kira sözleşmesinin imzalanmasının ertesinde abonelik işlemlerinin başlatılmasında büyük faydalar vardır. Bireysel Abonelik İşlemleri için gereken belge kimlik fotokopisidir. Eğer Abonelik Sözleşmesini gaz kullanıcısı bizzat kendisi değil de, başka bir şahıs yapacaksa, bu kişinin aboneliği yapabilmesi için kimlik belgesi ve noter onaylı vekâletnamesi bulunması gerekmektedir. Merkezi Abonelik Sözleşmesi yapılabilmesi için istenen gerekli evraklar ise site veya bina yöneticisinin  kimlik fotokopisi ve site-apartman yönetiminin kaşesidir. Yine aynı şekilde site veya apartman yöneticisi dışında başka bir kişi başvuruda bulunacaksa, ilgili kişinin kimlik belgesi ve noter onaylı vekâletname gerekmektedir.

GAZDAŞ Abonelik İptal İşlemleri

GAZDAŞ aboneliği iptali için GAZDAŞ’a şahsen başvuruda bulunarak abonelik fesih dilekçesinin doldurulması gerekmektedir. Bizzat yapılacak başvurular haricinde vekâletle fesih yaptırmak isteyen abonelerin sunacakları vekaletnamenin noter onaylı olması gerekmektedir. Noterden alınan vekâletnamede özellikle doğalgaz iptal/fesih işlemlerini yapmaya yetkili kılındığına ilişkin ibarenin bulunması gerekmektedir. Yanınızda bulunması gerekenler gerçek kişilerde kimlik, Banka IBAN no; apartman yönetimi için yönetici kimlik fotokopisi, banka IBAN no, fesih ile ilgili karar belgeleri gerekmektedir.

GAZDAŞ İletişim Bilgileri

GAZDAŞ Doğal Gaz Dağıtım Genel Müdürlüğü Levent 199 Büyükdere Cad. No: 199 Şişli/ İstanbul adresindedir. Telefon numarası ise (0212) 456 23 00, e-mail adresi trakya@gazdas.com adresidir. Müşteri Danışma Hattı ise 444 9 429 numarasıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yıldırım Elektrik Abonelik İptali Fatura İtiraz Dilekçe Örneği

GAZDAŞ Dilekçe Örnekleri

GAZDAŞ abonelik başvurusu dilekçe örneği

Gazdas Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

GAZDAŞ abonelik iptali dilekçe örneği

Gazdas Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

GAZDAŞ fatura itiraz dilekçesi

Gazdas Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

Gazdaş Dilekçe Örneklerimizi PDF formatında istiyorsanız;

Gazdas Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi

Gazdas Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Gazdas Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Sitemizdeki Doğalgaz Faturasına İtiraz Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
GASKİ Abonelik Fatura İtirazı Adres Değişikliği Dilekçe Örneği

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi Gaziantep ilinde hizmet veren bir kuruluştur. Gaziantep’in tüm ilçelerine su ve kanalizasyon ile ilgili hizmet...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016