Gizli Numaradan Arayanı Tespit Etme

A+
A-

Gizli numara tarafından aranmak çoğu zaman rahatsız edici bir hal almaktadır. Son yıllarda gelişme gösteren teknoloji sayesinde bu dertten kurtulmanın birçok yolunun bulunduğunu ve sizleri gizli numaradan arayanların kim olduğunu öğrenmeniz için yapmanız gereken adımları buradan açıklamak istiyoruz. Bu konuda İOS ve Android kullanıcılarının rahatlıkla indirebileceği birçok program arasından en çok tercih edilen ve en sağlıklı çalışanların hangileri olduğunu açıklayalım.

Gizli Numaradan arayan kişiyi nasıl tespit ederim

gizli numaradan arayani tespit etme

TrapCal Uygulaması

Cep telefonlarınıza gelen gizli numaranın kime ait olduğu,  çoğu zaman aklımızda bir çok soru işareti oluşturmaktadır.  Acaba o mu? Arayan kimdi, sorusunun cevabını bulmak için TrapCal uygulamasını cep telefonlarınıza indirerek sistem üzerinde kayıtlı olan kullanıcılar arasında numaranın kime ait olduğunu bulabilirsiniz. Ücretli bir uygulama olan TrapCal’in son derece stabil çalışması ve sizlere doğru sonuçları vermesi programın bu kadar fazla tutulduğunu gözler önüne sermektedir. İndirme sırasında sizlerden herhangi bir ücret talebinde bulunmayacak olan uygulamanın numara öğrenmek istediğini zaman sizlerden aylık olarak 5 dolar bir ücret alacağınız belirtmek istiyoruz. Yaklaşık olarak aylık 15 TL ile 20 TL arasında ücret ödemek zorunda olduğunuz bu program da öğrenmek istediğiniz numaraya ait sistem üzerinde kayıtlı olan bütün bilgilerin SMS bilgilendirmesi ile sizlere geldiğini açıklayalım.

Turkcell Gizli numarayı bulma

Bunun için Turkcell’in online hizmetler verdiği internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. burada telefon numaranızı ve giriş şifrenizi kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra “ Hesabım “ bölümüne giriş yapmalısınız. Hesabım bölümüne giriş yaptıktan sonra, karşımıza çıkan TL işlemleri bölümüne tıklıyoruz ve buradan “Kullanım Detayları” bölümüne giriş yapıyoruz.  “Kullanım detayları” bölümünde, arama kayıtları 3 ay süreli bir şekilde kayıt altında tutulmaktadır. “Kullanım detayları” bölümünden sizlere gelen çağrıların ve sizden giden çağrıların neler olduğunu rahatlıkla öğrenebilir, isterseniz buradan kimlerle görüştüğünüze ilişkin kayıtlarınızı “PDF “ formatı ile de bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Türk Telekom Gizli numarayı bulma

Türk Telekom müşterisiyseniz ve cep telefonlarınıza gelen çağrıların gizli numaradan olması sizleri rahatsız ediyorsa, online işlemleri kullanarak sizlerde bu numaranın kim olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. “ Online işlemler “ bölümüne giriş yaptıktan sonra kullanmakta olduğunuz hatta dair önemli birçok işlemi buradan yapabilirsiniz. Özellikle yapmanız gereken burada hesabınız bölümü içerisinde yer alan bilgilere ulaşmak için gerekli olan adımı takip etmek olacaktır. Hesabınız içerisine giriş yaptıktan sonra, karşınıza çıkan bölümde yer alan “kullanım hareketleri”  kısmına tıklayarak son 3 ay içerisinde sizleri arayanların kimler olduğunu görmüş olacaksınız. Ayrıca sizden giden çağrılar ve SMS gibi birçok detayın yer aldığı bu kullanım hareketleri kısmını kullanarak gizli numaradan gelen çağrının detaylarını öğrenebilirsiniz.

Gizli numaradan arayan kişinin kimliğini tespit etme

gizli numaradan arayani tespit etme

Vodafone Gizli numarayı bulma

Aynı işlemi Vodafone kullanıcılarının da yapması durumunda merak ettikleri gizli numaraya ulaşmaları mümkün olacaktır. Burada da online işlemleri kullanarak ve hesap işlem hareketlerinden kullanım hareketlerine girerek sizlere son 3 ay içerisinde gelen çağrıların numaralarını öğrenme fırsatını bulmuş olacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mal Beyanı Nedir Nasıl Yapılır

Söz konusu programların bilgisayar ya da cep telefonunuza zarar vermemesi için dikkat edilmeli, virüs taramalarından geçirilmeden kullanılmamalıdır. Kullanıp kullanmama noktasında ise tercih siz değerli kullanıcılarımıza aittir.

Ad Soyad ile cep telefonu numarası bulma işlemi hakkında da sitemiz üzerinden bilgilere ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Genel Olarak İdari Davalar ile İlgili Bilgiler

Her dava bir uyuşmazlığı içermektedir, ancak her uyuşmazlık mutlaka bir davaya neden olmaz. Genel olarak dava, herhangi bir şekilde hakkı...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016