Hakkımızda

Dilekcesepeti.com olarak sloganımız “Bir Amacımız Var O da Kamu Kurumları ve Özel Kurumlardaki İşinizi Kolaylaştırmak”. Sloganımız gereğince siz değerli okurlarımızın kamu kurumlarındaki işlerini kolaylaştırmak, devlet dairelerindeki işlemlerinin çok daha kolay bir şekilde halledilmesini sağlamak için çalışıyoruz. Evet, belki eksiğimiz var ancak gece gündüz demeden bu eksiklerimizi gidermek için canla başla mücadele etmeye devam ediyoruz. En büyük ödülümüz ise; sitemizden aldığı bilgilerle devlet dairesinde işlemlerini kolayca halleden bir okurumuzun gerek yorumlar ile olsun, gerekse e-posta kanalıyla olsun bizlere ettiği teşekkür ve dualardır.

Değerli okuyucumuz;

Sizlerle paylaştığımız yazılarımız ve dilekçe örneklerimizin hepsinde alın teri ve ciddi emek bulunmaktadır. Sizlerden ricamız; yazılarımızın daha çok kişiye ulaşması, vatandaşlarımızın devlet dairelerindeki işleyişler konusunda daha fazla bilgi sahibi olması ve işlemlerini daha kolay halledebilmeleri adına bizlere destek olmanız. Bunun için de okuduğunuz yazılarımızı; Facebook, Twitter, Google+, vs. gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanız (bu konuda hemen yazılarımızın sonundaki PAYLAŞ, TWEETLE, vs. gibi butonları kullanarak kolayca paylaşım yapabilirsiniz) ve yazımızın daha çok kişiye ulaşmasında katkı sağlamanızdır.

Anlayışınız için teşekkür ediyor, yorumlarınızı ve sorularınızı cevaplandırmaya, sizler için çalışmaya ve paylaşmaya, her geçen gün daha fazla gayret göstereceğimizin teminatını veriyoruz.

Ayrıca Türkiye ‘de bir ilke imza atarak yakın zaman içerisinde sizlere profesyonel ekibimiz tarafından Online Ücretli Dilekçe Yazdırma ile ilgili projemizin hayata geçirileceğinin de müjdesini duyuruyoruz.

Saygılar sunuyoruz.

Dilekcesepeti.com Ekibi