İGDAŞ Dilekçe Örneği Abonelik İptali Fatura İtirazı Vs

A+
A-

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İGDAŞ), 1986 yılında kurulmakla birlikte, İstanbul’da yaklaşık 6 milyon vatandaşa hizmet vermektedir. Şirketin misyonu, doğalgaz hizmetlerini yenilikçi bir anlayışla sunarak insanların yaşam kalitesini yükseltmektir. Vizyon olarak ise, sürdürülebilir değişim yönetimi ile dünya genelinde bir doğalgaz şirketi olmayı hedeflemektedir.

igdaş için dilekçe örneği

igdas dilekce ornegi

İGDAŞ Abonelik İşlemleri 

Abonelik talebi yapıldıktan sonra, talebin uygun bulunması halinde Doğal Gaz Bağlantı Sözleşmesi imzalanmaktadır. Merkezi sistem, bireysel başvuru ve yabancı uyruklular için başvurularda ayrı ayrı belgeler istenmektedir. İstenilen evraklara İGDAŞ’ın internet sitesi üzerinden ulaşılabilmektedir. Gerekli evraklar tamamlandığı takdirde sözleşme imzalanarak abonelik işlemi yapılmaktadır. Abonelik işlemi internet üzerinden online olarak da yapılabilmektedir. Sokağınızdan doğal gaz hattı geçmiyorsa İGDAŞ Bölge Pazarlama Şeflikleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İGDAŞ Abonelik İptal İşlemleri 

Abonelik iptal işleminin, doğal gaz abonelik sözleşmesinde adı geçen kişinin kendisi veya yetkili temsilcisi tarafından yapılması gerekmektedir. Sözleşmenin feshi için gerekli evraklarla birlikte İGDAŞ’a müraacat ederek işlem yapılmaktadır. Abonelik iptal işleminde TC kimlik numaralı nüfus cüzdanınızı ve tesisat numaranızı mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Güvence bedelinin iadesi İGDAŞ binalarındaki veznelerden veya PTT şubelerinden talep edilebilmektedir. Abonelik iptal işlemlerini İGDAŞ’ın interet sitesi üzerinden online olarak yapmak da mümkündür. Eğer otomatik ödeme talimatınız mevcutsa, abonelik iptal işleminden sonra ödeme talimatını iptal ettirmeyi unutmayınız.

İGDAŞ İletişim Bilgileri

İGDAŞ’ın Genel Müdürlüğü’nün tam adresi, Kazım Karabekir Caddesi, No: 4 34060, Alibeyköy / İstanbul’dur. Telefon numarası, 0212 499 11 11 faks numarası, 0212 499 11 66’dır. Çağrı merkezine ulaşmak için 0212 153 00 00 ya da 153 aranabilmektedir. Her türlü bilgiyi edinebileceğiniz ve işlem yapabileceğiniz internet adresi ise, www.igdas.istanbul’dur. Doğalgaz ile ilgili acil durumlar söz konusu olduğunda 187 aranmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Detaylı ve Hazır 9 İhtarname Örneği (İşçi, Alacak, İşveren,vs.)

İGDAŞ Dilekçe Örnekleri

igdaş abınelik başvurusu

igdas Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

igdas Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

igdaş faturaya itiraz dilekçesi

igdas Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

Sitemizdeki Doğalgaz Faturasına İtiraz Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
İflas İşlemleri 2019 Harç ve Giderleri (Güncellendi)

İflas harçları, iflas takip ve işlemlerinde oldukça önem arz etmektedir. 492 Sayılı Harçlar Kanununda iflas harçları ile ilgili olarak da...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016