İGDAŞ Dilekçe Örneği Abonelik İptali Fatura İtirazı Vs

| , ,

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İGDAŞ), 1986 yılında kurulmakla birlikte, İstanbul’da yaklaşık 6 milyon vatandaşa hizmet vermektedir. Şirketin misyonu, doğalgaz hizmetlerini yenilikçi bir anlayışla sunarak insanların yaşam kalitesini yükseltmektir. Vizyon olarak ise, sürdürülebilir değişim yönetimi ile dünya genelinde bir doğalgaz şirketi olmayı hedeflemektedir.

igdas dilekce ornegi

İGDAŞ Abonelik İşlemleri 

Abonelik talebi yapıldıktan sonra, talebin uygun bulunması halinde Doğal Gaz Bağlantı Sözleşmesi imzalanmaktadır. Merkezi sistem, bireysel başvuru ve yabancı uyruklular için başvurularda ayrı ayrı belgeler istenmektedir. İstenilen evraklara İGDAŞ’ın internet sitesi üzerinden ulaşılabilmektedir. Gerekli evraklar tamamlandığı takdirde sözleşme imzalanarak abonelik işlemi yapılmaktadır. Abonelik işlemi internet üzerinden online olarak da yapılabilmektedir. Sokağınızdan doğal gaz hattı geçmiyorsa İGDAŞ Bölge Pazarlama Şeflikleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İGDAŞ Abonelik İptal İşlemleri 

Abonelik iptal işleminin, doğal gaz abonelik sözleşmesinde adı geçen kişinin kendisi veya yetkili temsilcisi tarafından yapılması gerekmektedir. Sözleşmenin feshi için gerekli evraklarla birlikte İGDAŞ’a müraacat ederek işlem yapılmaktadır. Abonelik iptal işleminde TC kimlik numaralı nüfus cüzdanınızı ve tesisat numaranızı mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Güvence bedelinin iadesi İGDAŞ binalarındaki veznelerden veya PTT şubelerinden talep edilebilmektedir. Abonelik iptal işlemlerini İGDAŞ’ın interet sitesi üzerinden online olarak yapmak da mümkündür. Eğer otomatik ödeme talimatınız mevcutsa, abonelik iptal işleminden sonra ödeme talimatını iptal ettirmeyi unutmayınız.

İGDAŞ İletişim Bilgileri

İGDAŞ’ın Genel Müdürlüğü’nün tam adresi, Kazım Karabekir Caddesi, No: 4 34060, Alibeyköy / İstanbul’dur. Telefon numarası, 0212 499 11 11 faks numarası, 0212 499 11 66’dır. Çağrı merkezine ulaşmak için 0212 153 00 00 ya da 153 aranabilmektedir. Her türlü bilgiyi edinebileceğiniz ve işlem yapabileceğiniz internet adresi ise, www.igdas.istanbul’dur. Doğalgaz ile ilgili acil durumlar söz konusu olduğunda 187 aranmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mahkeme İçin Mazeret Dilekçe Örneği

İGDAŞ Dilekçe Örnekleri

igdas Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
igdas Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
igdas Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

Sitemizdeki Doğalgaz Faturasına İtiraz Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Önceki Yazı

Aksa Gaz Dilekçe Örneği (Fatura, Talep, Abonelik, İptal, vs.)

İzgaz (İzmit Gaz) Dilekçe Örneği (Abonelik Fatura İşlemleri)

Sonraki Yazı

Yorum yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Aksa Gaz Dilekçe Örneği (Fatura, Talep, Abonelik, İptal, vs.)

Aksa Gaz Dağıtım A.Ş 2007 yılında kurulmuş olup, 2008 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından yetkilendirilerek 30 yıl süreyle doğalgaz...

Kapat