İSU Dilekçe Örneği : Abonelik, İptal, Şikayet, Fatura İtiraz

A+
A-

İSU ‘ya Nasıl Başvurulur

İSU Kocaeli ve çevre ilçelerde su dağıtım hizmeti veren bir kuruluştur. İzmit başta olmak üzere birçok ilçe, su dağıtım hizmetini İSU kurumundan almaktadır. İSU en geniş şube yelpazesine sahip bir su dağıtım hizmeti kurumudur. https://www.isu.gov.tr/Default.aspx sitesi üzerinden sizlere yakın şubeleri bulabilir ve aradığınız tüm hizmetlere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Sizlerde Kocaeli ve çevresinde ikamet ediyorsanız, su hizmeti almak için bu kuruma başvuru yapmanız gerekmektedir. Peki İSU Yeni abonelik alma işlemleri nasıl oluyor ve İSU abonelik nasıl alınır?

isu dilekçeleri

isu dilekce ornegi abonelik iptal sikayet fatura itiraz

İSU Yeni Abonelik

İSU kurumundan yeni abonelik alacak olan vatandaşlarımızın, takip etmesi gereken birkaç adım bulunmaktadır. Yeni abonelik için gerekli tüm bilgilere https://www.isu.gov.tr/icerik/detay.aspx?Id=54 adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Abonelik almak için bildirim dilekçeniz, kimlik, tapu fotokopisi ve kira sözleşmesi gibi ekstra evrakları da götürmeniz gerekiyor. Dilekçe hakkında herhangi bir bilginiz yoksa, aşağıdaki örnekten yararlanabilir ve kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Yeni abonelik alım işlemler, maksimum 3 iş günü içerisinde tamamlanır.

İSU Abonelik İptali

İSU kurumundan abonelik varsa ve iptal ettirmek istiyorsanız, aynı şekilde internet sitesini ziyaret edebilir ve gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. İptal işlemleri şubelerden yapılıyor ve yanınızda su fatura ve kimlik götürseniz yeterlidir. Kapatma işlemlerinde borcunuz varsa o an tahsil ediliyor ve abonelik kapatılıyor. Abonelik kapatma genel olarak aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Abonelik güncelleme de aynı şekilde yapılmaktadır.

İSU İletişim Bilgileri

İSU kurumuna ALO 185 Hattından ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda, 0-262 317 30 00 numaralı hattı da arayabilirsiniz. Mail yoluyla ulaşmak için adres kocaeliisu@hs01.kep.tr adresidir. Ayrıca genel müdürlük ise, D-100 Karayolu üzeri SEKA Park no:59 İzmit adresindedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MARSU Dilekçe Örneği : Abonelik Fatura İtiraz Adres

İSU Dilekçe Örneği

isu abone değişikliği

isu Abone Degisikligi Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

 

isu abonelik iptal dilekçesi

isu Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

 

isu su faturasına itiraz dilekçesi

isu Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

 

isu yeni su aboneliği dilekçesi

isu Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

İSU Dilekçe örneklerimizi PDF indirmek için;

isu Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi

isu Fatura itiraz Dilekce Ornegi

isu Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

isu Abone Degisikligi Basvuru Dilekcesi Ornegi

Sitemizde Su Faturasına İtiraz Dilekçe örneğimizi de bulabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
İştirak Nafakası Nedir Nasıl Alınır

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için nafaka çeşitlerinden birisi olan İştirak Nafakası Nedir Nasıl Alınır en güncel hali ile paylaşmaya çalışacak...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016