Kahramanmaraş SU KASKİ Dilekçe Örneği (Abonelik, Vs.)

| , ,

KASKİ, Kahramanmaraş şehrinin su ihtiyacının karşılanması noktasında etkili bir şekilde hizmet sunan bir kurumdur. Şehrin su ve kanalizasyon ihtiyaçlarının karşılanmasında vatandaş odaklı olarak hizmet sunan kuruluş, arıtma tesisleriyle de gündeme gelmektedir. Çevreye duyarlı bir şekilde hizmet üretme amacında olan firma, etkin ve verimli olma hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. Kahramanmaraşlılara hizmet veren kuruluş, Büyükşehir bünyesinde yer alan bir kuruluş olarak ön plana çıkmaktadır.

kahramanmaraş su dilekçesi
Kahramanmaraş SU KASKİ Dilekçe Örneği

Maraş KASKİ Abonelik İşlemleri

KASKİ, aboneliği bulunmayan bireylerin taleplerini kabul ederek, onları da su hizmetlerinin kapsamına dahil etmektedir. KASKİ aboneliği için gerekli olan belgeler ise; kimlik fotokopisi, taşınmaza ait olan yapı kullanma izin belgesi, konutun tapusu, şayet başvuru sahibi kiracı ise, kira sözleşmesi gerekli olmaktadır. Ayrıca şayet başvuru sahibi kiracı ise, kendi kimlik numarasının yanında mülk sahibinin de kimlik fotokopisinin bulunması şart olmaktadır. Bunun yanı sıra deprem sigortası ve komşu abone numarası da talep edilmektedir. Şayet daha önceden abonelik mevcutsa sayaç numarası talep edilmektedir.

Maraş KASKİ Abonelik İptali

KASKİ abonelik iptali işlemleri her ne kadar abonelik işlemlerine benzer nitelikte olsa da bazı farklı yanları da bulunmaktadır. Şayet abone; KASKİ aboneliğinin iptalini talep ediyorsa bir adet dilekçe ve su faturası ödeme makbuzu ile başvurması yeterli olmaktadır. Başvuru işleminin hemen ardından abonelik işlemi iptal edilmektedir.

Maraş KASKİ İletişim Bilgileri

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğü, Yavuz Selim Mahallesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, Numara; 79 Dulkadiroğlu/ Kahramanmaraş adresinde yer almaktadır. Kurumun telefon numarası ise; 0344 236 03 33 numaralı telefondur. Ayrıca kuruma Alo 185 numaralı hat üzerinden ulaşmak da mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra iletişim@maraskaski.gov.tr adresi üzerinden kurum ile iletişime geçmek de mümkün olmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Belediyeye Dilekçe Nasıl Yazılır

Maraş KASKİ Dilekçe Örnekleri

kaski su abonelik değişimi
Maras Su Kaski Abone Degisikligi Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
kaski abonelik iptal başvurusu
Maras Su Kaski Abonelik İptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
kaski su fatura itirazı dilekçesi
Maras Su Kaski Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1
kaski yeni su abonelik dilekçesi
Maras Su Kaski Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

Maraş KASKİ dilekçe örneği indirmek için PDF;

Maras Su Kaski Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi

Maras Su Kaski Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Maras Su Kaski Abonelik İptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Maras Su Kaski Abone Degisikligi Basvuru Dilekcesi Ornegi

Sitemiz üzerinden genel anlamda kullanabileceğiniz belediye dilekçe örnekleri de temin edebilirsiniz.

Önceki Yazı

Kamu Başdenetçisi Ombudsman Kimdir Görevleri Nelerdir

Kamu Personel Alımı 2019 Yılı Duyuruları

Sonraki Yazı

Yorum yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Kamu Başdenetçisi Ombudsman Kimdir Görevleri Nelerdir

Kamu Denetçiliği (Ombudsmanlık) kurumu ilk olarak 1713 yılında İsveç de kurulmuştur, Ombudsmanın Türkçe karşılığı ise kamu denetçisi, arabulucu, kamu hakemi,...

Kapat