Kargaz Dilekçe Örneği Abonelik İşlemleri Fatura İtiraz

| ,

Kargaz; Çorum Elektrik ve Doğalgaz Ticaret  A.Ş. bünyesinde hizmet vermekte olan bir doğalgaz enerjisi dağıtım şirketidir. Kargaz; 2006 yılında doğalgaz dağıtım lisansını alarak Karabük, Kastamonu, Çankırı, Gerede, Tosya, Safranbolu, Korgun ve Seydiler bölgelerinde faaliyet göstermektedir. 7 farklı müşteri hizmeti noktası ile kaliteli ve verimli doğalgaz dağıtımını hedefleyen şirket ülkemizin önemli doğalgaz dağıtım şirketlerinden biridir.

kargaz dilekce ornegi abonelik islemleri fatura itiraz

Kargaz Abonelik İşlemleri

Kargaz abonelik işlemlerini hem eviniz hem işyeriniz hem de fabrikalarınız için eğer serbest tüketici iseniz gerçekleştirebilirsiniz. Abonelik merkezi abonelik, ticari abonelik ve bireysel abonelik olmak üzere 3 farklı türde yapılmaktadır. Eviniz için gerçekleştireceğiniz abonelik işlemleri için şayet merkezi ısıtma sistemine sahip bir apartmanda ikamet ediyorsanız bu durumda %51 oy çokluğuyla işlem yapılabilecek; binalardaki tüm daire ve işyerlerine ait abonelik bedelleri, tapu fotokopisi veya kira sözleşmesi, nüfus cüzdanı fotokopisini temin edilmesi halinde yapılabilecektir. Bireysel abonelik içinse; gaz kullanmak isteyen daireye ait abonelik bedelleri,  T.C. kimlik fotokopisi, tapu fotokopisi veya kira sözleşmesini temin etmek yeterlidir.

Kargaz Abonelik İptali

Kargaz abonelik iptalini, abonelik sözleşmesini yaptığınız gün iptal etmek istemeniz halinde işlemi yaptığınız gün mesai bitimine dek iptal isteminde bulunmanız mümkün. Ancak abonelik yaptırdığınız gün değil daha sonraki günlerde abonelik iptali yaptırmak istemeniz durumunda; abonelik sözleşmesini feshetmeniz gerekecektir. Bunun için ise kimlik fotokopiniz ve doğalgaz sayacınızın numara bilgileri ile beraber firmaya başvuruda bulunmanız yeterlidir. Firma tarafınızca kullanılan son doğalgaz tutarını hesaplayarak size bildirecek, iade edilmesi gereken bir güvence parası var ise bu da yine firma tarafından size iade edilecektir. Abonelik iptali işleminiz başvurunuzu takip eden 7 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ayıplı Mal Bedeli İade Dilekçesi Örneği

Kargaz İletişim Bilgileri

Kargaz Genel Müdürlüğü Kastamonu’da bulunmaktadır. Kurumun adresi; Cebrail Mah. İhsan Ozanoğlu Sok. No: 4 Merkez/Kastamonu’dur. Kuruma telefon aracılığı ile 444 0 187 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kargaz@kargaz.com.tr adresinden de kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Kargaz Dilekçe Örnekleri

KARGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
KARGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
KARGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

PDF olarak indirmek için;

KARGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi

KARGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

KARGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Sitemizde yer alan Doğalgaz Faturasına Nasıl İtiraz Edilir Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Önceki Yazı

Devletten Alacağım Var mı Nasıl Sorgularım (Tıkla Öğren)

5 Dakikada Tek Sayfada CV Oluşturma (Anında Özgeçmiş)

Sonraki Yazı

Yorum yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Devletten Alacağım Var mı Nasıl Sorgularım (Tıkla Öğren)

Vatandaşların yaptığı fazla ödemeleri ya da alacaklarını tek celsede kontrol edebilmesi için çeşitli uygulamalar çıkartılmıştır. Basit bir kaç bilginin web...

Kapat