KASKİ Dilekçe Örneği : Abonelik İptal Şikayet Fatura İtiraz

A+
A-

KASKİ ye Nasıl Başvurulur

KASKİ kurumunu Kayseri ili ve çevre ilçelerinde ikamet etmekte olan vatandaşlarımıza su dağıtım hizmeti vermektedir. Su ve kanalizasyon idaresi olarak geçen KASKİ, http://www.kaski.gov.tr/ adresinden tüm vatandaşları bilgilendirmektedir. Sizlerde Kayseri ilinin herhangi bir ilçesinde oturuyor ve yeni abonelik almak istiyorsanız, KASKİ kurumu ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. KASKİ kurumundan abonelik almak, abonelik iptali ve bilgi güncellemeleri gibi işlemler, şubeler vasıtası ile yapılmaktadır. Peki KASKİ yeni abonelik alma nasıl olur?

kaski için dilekçeler

kaski dilekce ornegi abonelik iptal sikayet fatura itiraz

KASKİ Yeni Abonelik

KASKİ kurumundan yeni abonelik almak için, sizlere en yakında yer alan şubeye gitmeniz gerekmektedir. Şubeye gitmeden yanınızda götürmeniz gereken bazı evraklar vardır. İlk olarak bildirim dilekçesinin mutlaka olması gerekir ve dilekçenin altında ıslak imza bulunmalıdır. Bu dilekçeye en aşıda örneklendirilmiş bir biçimde ulaşabilir ve kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dilekçeden sonra kimlik belgesi, ev sahibiyseniz tapu fotokopisi, kiracıysanız kira sözleşmesi gibi belgeleri de iletmeniz gerekiyor. Abonelik almak işlemleri maksimum 3 iş günü içerisinde tamamlanıyor.

KASKİ Abonelik İptali

KASKİ kurumundan ayrılmak ve abonelik iptalleri için aynı şekilde şubelere gitmeniz gerekiyor. Daha sonra bildirim dilekçesini iletmeniz ve yanınızda kimlik ile beraber, son faturayı götürmeniz gerekmektedir. Dilekçe örneğini kendinize göre düzenleyebilir ve oluşturabilirsiniz. Abonelik iptalleri aynı gün içerisinde genel olarak tamamlanıyor fakat su borcunuzun tamamının ödenmiş olması gerekiyor. KASKİ abonelik güncelleme işlemleri de, aynı şekilde ilerliyor.

KASKİ İletişim Bilgileri

KASKİ kurumuna ALO 185 ile ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda +903524320432 numaralı hattı da arayabilirsiniz. Kuruma mail yoluyla ulaşmak için kaski@hs01.kep.tr adresine mail atabilirsiniz. Son olarak genel müdürlük adresi ise, KASKİ Yakut Mah. Mustafa Kemal Paşa Bul. No:186 P.K.:38090 Kocasinan / KAYSERİ olarak geçmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  TCK 204 Madde Resmi Belgede Sahtecilik Suçu Detaylar

KASKİ Dilekçe Örneği

kaski abonelik değişimi dilekçesi

Kaski Abone Degisikligi Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

 

Kaski Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

 

kaski faturaya itiraz dilekçesi

Kaski Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

 

kaski su abonelik dilekçesi

Kaski Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

KASKİ Dilekçe örneklerimizi PDF olarak İndirmek için;

Kaski Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi

Kaski Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Kaski Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Kaski Abone Degisikligi Basvuru Dilekcesi Ornegi

Sitemizde Su Faturası İtiraz Dilekçe Örneğine ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Kartel Faizi Uygulayan 12 Banka Dava Dilekçe Örneği

Rekabet Kurulu tarafından 12 bankaya tüketicilere kartel faizi uyguladıkları gerekçesi ile 1 milyar 116 milyon 957 bin TL tutarında rekor...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016