Kırgaz Dilekçe Örneği Faturaya İtiraz Abonelik İptali Vs

| , ,

Kırıkkale ve Kırşehir illerimizde hizmet vermekte olan KIRGAZ Kırıkkale – Kırşehir Doğal Gaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bu şehirlerde kaliteli hizmet vermekte olan firmalardan birisidir. Firma Kırıkkale ve Kırşehir şehirlerinde neredeyse ilçelerin tamamında hizmet vermektedir. KIRGAZ firması ülkemiz kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılması için etkin ve yoğun bir şekilde hizmet vermektedirler.

kirgaz dilekce ornegi

KIRGAZ Abonelik İşlemleri

KIRGAZ abonelik işlemlerinin yeni aldığınız ev veya işyerine ya da yeni kiralanan ev veya işyerine taşınmadan hemen önce başlatılması önerilmektedir. Tapu işlemleri tamamlandıktan hemen sonra veya kira sözleşmesinin imzalanmasının hemen ardından abonelik işlemlerinin başlatılmasında büyük faydalar vardır. Bireysel Abonelik işlemlerinin yapılabilmesi için gereken belge kimlik fotokopisidir. Ancak abonelik sözleşmesini gaz kullanıcısı bizzat kendisi değil de, başka bir kimse yapacaksa bu kişinin noter onaylı vekâletname ve kimlik belgesi ile ilgili kuruma başvurması gerekmektedir.

KIRGAZ Abonelik İptal İşlemleri

KIRGAZ gaz aboneliğini sonlandırmak için sizin ile ilgilenmekte olan ilgili KIRGAZ kurumuna başvurarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Abonelik iptal işlemleri için abone kişinin yanında giderken, kimlik fotokopisi ve abone numarası ya da tesisat numarası ile gitmesi gerekmektedir. KIRGAZ gaz aboneliği iptal işlemleri için abone kişi bizzat kendisi gidemeyecekte, bir başka şahıs tarafından işlemler gerçekleştirilmek isteniyorsa, iptal işlemini gerçekleştirecek kişinin yanında kimlik belgesinin yanında bir de noter onaylı vekâletname belgesi bulundurması gerekmektedir.

KIRGAZ İletişim Bilgileri

KIRGAZ Kırıkkale Merkez adresi Kurtuluş Mahallesi, Ahılı Caddesi, No: 3 71200 Kırıkkale’dir. Telefon numarası ise (0318) 224 06 46 – (0318) 224 73 06 – (0318) 218 61 61 olarak karşımıza çıkmaktadır. Kırşehir Merkez adresi Medrese Mahallesi, 91. Sokak, No: 6/A 40200 Kırşehir’dir. Telefon numarası ise (0386) 212 84 84 – (0386) 213 88 65 – (0386) 212 80 59’dur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Emniyet Dilekçe Örneği

KIRGAZ Dilekçe Örnekleri

KIRGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
KIRGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
KIRGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

Dilekçe örneklerimizi indirmek için;

KIRGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi

KIRGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

KIRGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Sitemizdeki Doğalgaz Faturasına İtiraz Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Önceki Yazı

İzmirgaz Dilekçe Örneği Abonelik, Abonelik İptali Fatura İtiraz

Palengaz Doğalgaz Dilekçe Örneği (Abonelik, Fatura İtiraz, vs.)

Sonraki Yazı

Yorum yapın

Önceki yazıyı okuyun:
İzmirgaz Dilekçe Örneği Abonelik, Abonelik İptali Fatura İtiraz

Ülkemizin önde gelen inşaat ve sanayi şirketlerinden Kolin A.Ş ve Türkerler A.Ş ortaklığında kurulan İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş. 2005 yılında...

Kapat