MASKİ Dilekçe Örneği : Abonelik İptal Şikayet Fatura İtiraz

A+
A-

MASKİ ye Nasıl Başvurulur

MASKİ, Malatya ve çevresinde su dağıtım, onarım ve bakım hizmeti veren bir kurum olarak kaliteli hizmetine devam etmektedir. Malatya ve çevresinde ikamet etmekte olan bireyler, MASKİ kurumundan su dağıtım hizmeti almaktadır. Sizlerde abonelik almak istiyorsanız, MASKİ kurumu ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. MASKİ kurumunun birçok şubesi, bulunmaktadır. Yeni abonelik, bilgi güncelleme ve abonelik iptalleri, MASKİ şubeleri üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca MASKİ’nin resmi internet sitesi, http://www.maski.gov.tr/ olarak belirlenmiştir. Bu site üzerinden de gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

maski dilekçe örnekleri

MASKİ Dilekçe Örneği : Abonelik İptal Şikayet Fatura İtiraz

MASKİ Yeni Abonelik

MASKİ kurumundan yeni abonelik almak için öncelikli olarak http://www.maski.gov.tr/abone.asp bu adresi ziyaret edebilir ve gerekenleri öğrenebilirsiniz. Yalnız başvurular kurumun şubeleri üzerinden gerçekleşir ve kimlik, tapu fotokopisi ve kira kontratı gibi ekstra olarak evraklar da istenmektedir. Bunları mutlaka ve mutlaka yanınızda götürmeniz gerekiyor. Bunun dışında yapmanız gereken herhangi bir işlem yoktur. Ayrıca dilekçe de vermeniz gerekiyor. Bu dilekçede yeni abonelik almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Aşağıda yazılmış olan dilekçe örneğini düzenleyebilir ve kendinize göre oluşturabilirsiniz.

MASKİ Abonelik İptali

Abonelik iptalleri için de, aynı işlemler geçerlidir. Dilekçenizi oluşturmanız gerekiyor ve adınıza kayıtlı son fatura, kimlik, sayaç numarası gibi evraklar ile MASKİ kurumuna gitmeniz gerekiyor. Su kapatma işlemleriniz aynı gün içerisinde gerçekleşir ve sizlerden başka herhangi bir evrak istenmez. Yalnız son fatura borcunuzun olmaması gerekir. Eğer varsa, sizlerden iptal ederken alınabilir.

MASKİ İletişim Bilgileri

MASKİ Santral numarası 0422 377 74 44 numaralı hattır ve buradan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Genel müdürlük binası ise İkizce Mah. Ankara Yolu Cd. No: 35 Yeşilyurt / MALATYA adresindedir. Buna ek olarak mail yolu ile iletişim kurmak için iletişim adresi, info@maski.gov.tr adresidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  GASKİ Abonelik Fatura İtirazı Adres Değişikliği Dilekçe Örneği

MASKİ Dilekçe Örneği

maski abonelik değişimi dilekçesi

Maski Abone Degisikligi Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

Maski Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

 

maski faturaya itiraz için dilekçe

Maski Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

 

maski yeni su aboneliği

Maski Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

MAKSİ Dilekçe örneği PDF indir;

Maski Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi

Maski Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Maski Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Maski Abone Degisikligi Basvuru Dilekcesi OrnegiZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mustafa yükçeker dedi ki:

    Sayın maski genel müdürü. Darende zaviye mah. A.şemsettin ateş cad. oturmaktayım. yaz ayı gelince burda sularımız sık sık kesiliyor. Bu soruna bir çözüm bulmanızı istiyorum. Darende su işleri şubesinde bulunan zatların kontrol edilmesini istiyorum. Herkesin suyu akarken bizim sular akmıyor.bu mah. Ayrı bir muamele yapılıyor. Bir dahaki seçimde bize oy istemeye gelirler. Bu sefer ak parti başkanına oy moy ykk. Seçimle gelen seçimle gider. Eğer umurunuzdaysa ilgilenirsiniz.

    1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

      Merhaba mustafa bey, şikayet ve taleplerinizi MASKİ resmi internet adresinden ve müşteri hizmetlerine ait telefonlarda yapabilirsiniz.


Önceki yazıyı okuyun:
MARSU Dilekçe Örneği : Abonelik Fatura İtiraz Adres

Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Mardin ilinde hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Mardin’in birçok ilçesine su ve kanalizasyon ile ilgili...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016