Millenicom Abonelik İptali ve İtiraz Dilekçesi Örneği

A+
A-

Millenicom nedir, ne gibi hizmet vermektedir ve Millenicom aboneliği iptal ve itiraz işlemlerin hangi durumlarda gerçekleştirilir gibi konularda sizleri bu yazımızda ayrıntılı bir şekilde aydınlatmaya çalışacağız.

millenicom abonelik iptali

millenicom abonelik iptali ve itiraz dilekcesi ornegi

Millenicom Kimin ?

Millenicom Almanya merkezli European Telecommunication, telekomünikasyon hizmeti veren bir şirkettir. Almanya merkezli olan bu şirket, 2004 yılından beridir telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren bu şirket kurulduğu yıldan beri Almanya’daki telekomünikasyon şirketleri içinde en büyük şirket olarak müşterilerine telekom  ve iletişim hizmeti sunmaktadır. Millenicom’un hisselerinin satışa çıkmasının ardından EWE Turkey Holding bu şirketin hisselerini satın alarak Almanya da faaliyet gösteren bu büyük şirketin hizmet yönünden Türkiye’de de çalışmalara başlamasına sağlayarak Türkiye’de ki açığı kapatmak için büyük bir adım atmış oldu. Millenicom uygun fiyatı ve sorunsuz kullanımı ile oldukça kaliteli internet ağını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Farklı fiyat avantajları ve birçok VDSL, ADSL ve FİBER seçeneklerini müşterilerine sunan Millenicom şirketi cazip fiyatlı kampanyaları ile de hizmet vermeye devam etmektedir.

Millenicomu sizlere kısaca anlatmaya çalıştığımız bu yazımızda, şimdi sizlerden gelen talep üzerine Millenicom hizmetlerini durdurmak için yapılacak olan işlemleri anlatalım.

Millenicom Aboneliğini Nasıl İptal Edebilirim

Millenicom internet veya sabit telefon hatlarını kullanıyor ve artık herhangi bir nedenle bu hizmetlerden yararlanmak istemiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bu durumu yetkili kişilere bildirebilirsiniz. Bunun için 0850 433 04 03 ücretsiz çağrı merkezini aramalısınız.  Müşteri temsilcisi, sizden dilekçe ve kimlik fotokopinizi şirkete göndermenizi aksi halde işlem yapılamayacağını bildirecektir. Kimlik fotokopisini ve aşağı kısma yazacağımız dilekçe örneğini kendinize göre uyarladıktan sonra ister faks yolu ile isterseniz şirkete mail atarak iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İştirak Nafakası Dilekçe Örneği

Millenicom kurumsal faks numarası:  0212 709 80 30

Millenicom bireysel faks numarası: 0212 325 66 16

Mail ( e-posta) ile Millenicom aboneliğinizi iptal etmek isterseniz hat sahibi olmak şartıyla dilekçenizi doldurup imzanızı attıktan sonra,  kimlik fotokopiniz ile; info@milleni.com.tr adresine yollamanız yeterli olacaktır. Sizden sadece 2 tane belge isteneceğini aklınızda tutmanızda fayda olacaktır. Bunlardan birincisi hat sahibine ait kimlik fotokopisi, ikinci ise aşağıda örnek olarak hazırlamış olduğumuz Millenicom iptal veya itiraz dilekçesinin hazırlanıp gönderilmesi ile olacaktır. Dilekçe örneğini talebinize uygun olarak doldurarak ve dilekçeye imzanızı attıktan sonra göndermeyi unutmamalısınız.

Hattınızın iptal olma süresi ise iptal dilekçenizin Millenicom yetkili kişilerinin eline geçmesi ile yani bu süre 24 saati aşmamak kaydı ile başlar ve en geç 3 gün içinde hattınız iptal işlemi gerçekleştirilir.  Hatırlatmakta yarar gördüğümüz bir diğer önemli husus ise telefon görüşmesi ile hat veya hatlarınızın iptal işleminin gerçekleşmeyeceğidir.

Millenicom Aboneliği İptal ve İtiraz Dilekçesi Örneği

Aşağıda örnek olarak hazırlamış olduğumuz millenicom aboneliği iptal ve itiraz dilekçesi örneği üzerinde talebinize uygun olarak gerekli değişiklikleri yaparak uyarlayabilirsiniz.

millenicom abonelik iptali ve itiraz dilekçesi

Millenicom Abonelik iptal ve itiraz dilekcesi ornegi

Millenicom Abonelik İptal ve İtiraz dilekçesi örneği PDF olarak indirmek için;

Millenicom Abonelik iptal ve itiraz dilekcesi ornegi

Millenicom İletişim Bilgileri

Çağrı Merkezi
Bireysel:  0850 333 0 333
Kurumsal:  0850 333 0 444

WhatsApp Destek Hattı
0539 333 0 333

Ücretsiz Çağrı Merkezi
0850 433 04 03
* Millenicom şebeke içinden yapılan görüşmeler ücretsizdir.
* Diğer yönlerden gelen aramalar mevcut tarifenize göre ücretlendirilecektir.

Faks
Bireysel:  0212 325 66 16
Kurumsal:  0212 709 80 30

E-posta
info@milleni.com.trZİYARETÇİ YORUMLARI - 36 YORUM
 1. ONUR METİN dedi ki:

  9584805 abone no’lu 29 aylık millenicom müşterisiyim.. daha önce internet faturalarının ödenmesinde 1-2 ay gecikme yaşadığım halde kullanımı kısıtlanan internetim 20 tl açma parası ile tekrar kullanıma açılıyordu buraya kadar hiçbir sorun yaşamadım.. bundan 5 ay önce 2 yıllık sözleşmem bitti tekrar devam etmek istermesiniz dediler zam olmayıp aynı ücretle kullanabilirsiniz dediler bende bunu kabul ettim ama bu 2 fatura geç yatırdım diye tarafıma hiçbir bilgi vermeden üyeliğim İPTAL edilip adıma CAYMA BEDELİ çıkarılıp faturalarla birleştirip telefonuma 1 ay sonra mesaj olarak gönderilmiş.. müşteri hizmetleri bir kere telefonlara bakmıyor, WHATSAAP DESTEK HATTI 0539 333 04 44 NO lu numaraya sorunu ve gerekli işlemlerin yapılması hakkında talepte bulundum mesajları okundu ama geri dönüş sağlanmadığı gibi engellendim şuan benim MİLLENİCOM FİRMASINA fatura borcum yok.. 4 ay kullandığım internet bedeli 0 gb olmasına rağmen ben bütün faturaları ödedim.. CAYMA BEDELİNİ hiçbir şekilde tarafınıza ödeme yapmayacağım.. mahkeme yoluyla gerekli işlemlere başvuracağım görüyorum ki bir çok insan mağdur durumda…

 2. Süleyman arı dedi ki:

  Aboneliği kapatmak istiyorum.evraklari gönderdim.bir sonuç çıkmadı.abonelik iptal olmadi.maddi ve manevi ailevi sorunlardan dolayı iptali edermisiniz.sonucunu bana yazarmisiniz.

  1. Mehmet Zeki Tunçtürk dedi ki:

   Merhaba Süleyman bey,
   Milenicom aboneliği iptali için makalemizde belirttiğimiz şekilde bir yol izlemelisiniz.

 3. Gül dedi ki:

  Merhaba.10 yili aşkın süredir millenicom kullaniyorum.son zamanlarda sorun olmuştu.Bu zamana kadar sorun yasamadim ama yorumlari gorunce acikcasi korktum.Taahhutum de bittigi icin iptal etmek istiyorum.Aradim dilekce istiyorlar hemen gonderecegim.Boyle diger arkadaslardaki gibi para falan isterler mi?Basima bela mi aldim?


Önceki yazıyı okuyun:
MHP Af Teklifini Meclise Sundu (Tüm Detaylar)

Mahkum ve mahkum yakınlarının sabırsızlıkla bekledikleri af teklifi nihayet MHP tarafından hazırlanarak Türkiye Büyük Millet Meclisine sunuldu. Bilindiği üzere 24...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016