MNG Kargo Cumartesi Günü Açık mı Çalışma ve Teslimat Saatleri

A+
A-

Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden biri olan MNG Kargo son yıllarda yapmış olduğu yatırımlar sayesinde dünyada da hatırı sayılır bir yer edinmiştir. 2003 yılında faaliyetine başlayan MNG kargo şu anda ülkemizde 800’den fazla şubesi ile hizmet vermektedir, MNG kargo bünyesinde 7 adet teknolojik aktarma merkezi olmak üzere 25 adet aktarma merkezi ve 15 adet bölge müdürlüğü bulunmaktadır. 2200’den fazla kara taşıma aracı 6 adet uçağı ile hizmet veren MNG Kargo 8 bini aşkın çalışanı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Diğer kargo firmalarından farklı olarak hava ve kara taşımacılığını birbirine entegre ederek Türkiye’nin tüm şehir merkezlerine 24 saat içerisinde kargo teslim garantisi vermektedir.

mng kargo

mng kargo cumartesi acik mi

MNG Kargo Cumartesi Çalışıyor mu

MNG Kargo aracılığıyla kargo gönderimi yapan müşterilerin ve alıcıların en çok merak ettikleri konuların başında MNG Kargo Cumartesi Çalışıyor mu, MNG Kargo Cumartesi günleri kargo dağıtımı yapıyor mu sorusudur.  MNG Kargo haftanın 6 günü müşterilerine hizmet vermekte ve Cumartesi de dahil olmak üzere dağıtım yapmaktadır.

MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo dünya standartlarında hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla hafta içi tüm günlerde ve hafta sonu Cumartesi günü çalışmakta ve Cumartesi günleri de dağıtım yapmaktadır. Ülkemiz haricinde 220 ülkeye de kargo taşımacılığı yapan MNG kargo hafta içi (Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma) 08:30 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir, bununla birlikte hafta içi nöbetçi şubeler 20:30’a kadar çalışmasına devam etmektedir. Cumartesi günleri ise MNG Kargo şubeleri saat 08:30 ile 15:30 arasında çalışmakta ve dağıtımlarına devam ederek müşterilere hizmet etmektedirler. MNG Kargo Pazar günleri hizmet vermemektedir.

MNG Kargo İletişim Bilgileri

MNG Kargo Genel Müdürlüğü İstanbul İlinde Maslak’da bulunan binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vergi Daireleri Saat Kaçta Kapanıyor 2019

Adres : Eski Büyükdere Cad. Tahirağa Çeşme Sk. Ayazağa Ticaret Merkezi Kat: 5 34398 Maslak/İSTANBUL

Tlf: (0212) 366 5555

Faks: (0212) 366 5560

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri

MNG Kargo ile yapmış olduğunuz taşımacılık hizmetine ilişkin olarak bilgi almak, soru sormak, kargonuzun durumunu öğrenmek, görüş ve öneride bulunmak için müşteri hizmetlerine ait numaraları arayabilirsiniz.

MNG kargo müşteri hizmetleri 444 06 06 ve 0850 222 06 06 numaralardan müşterilerin yapmış olduğu çağrılara cevap vermektedir. Ayrıca MNG Kargo avantajlarından faydalanmak ve avantajlar kulübü ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 07 07 numaralı çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Mobil Hizmetleri

İphone uygulaması kullanan mobil kullanıcıları, Appstore uygulamasından MNG Kargo uygulamasını indirerek rahatlıkla kargo takibi, fiyat hesaplaması, en yakın şube sorgulaması yapabilir ve kurye çağırabilir.

MNG Kargo Sorgulama Nasıl Yapılır

MNG Kargo sorgulama işlemini, çağrı merkezlerinden yapabildiğiniz gibi, firmaya ait resmi internet sitesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde yer alan PTT Kargo Cumartesi Günleri Açık mı Çalışma Saatleri konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Mirasçılık Belgesi İçin Dilekçe Örneği : Veraset İlamı Nasıl Alınır

Veraset ilamı, miras bırakanın kime ne kadar mirasının kaldığını payları oranında gösteren belgedir. Veraset İlamı, 4721 Sayılı Medeni Kanunun 598....

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016