Online Dilekçe Yazdırma Hizmet Şartları

Dilekcesepeti.com olarak; sizlerden gelen yoğun dilekçe talebi üzerine Türkiye ‘nin ilk ve tek projesi ile artık online dilekçe yazdırma işlemine başlamış durumdayız. Profesyonel, yazım ve imla kurallarına hakim, alanında uzman ekibimiz tarafından telefonla canlı görüşme gerçekleştirilerek dilekçeleriniz hazırlanmakta, isteyenlere kargo ile kapıya teslim, isteyenlere e posta üzerinden anında gönderim sağlanmaktadır. Üstelik siz değerli vatandaşlarımıza kredi kartı ile ödeme imkanı da sunulmuştur.

Süreç Nasıl İşliyor

Ödeme işlemini tamamlamanız ve formu doldurmanız ile birlikte; ekibimiz tarafından sizinle formda belirtmiş olduğunuz telefon numarası üzerinden irtibata geçecektir. Canlı görüşme sırasında talepleriniz ve hikayeniz alındıktan sonra, dilekçeniz hazırlanacak ve tarafınıza gönderilecektir. Talebinize göre E Posta ya da Kargo aracılığıyla teslim yapılacaktır.

Online Dilekçe Yazdırma Ücreti ile ilgili listemize buradan ulaşabilirsiniz.

10 Maddeden Oluşan Hizmet Sözleşmemizi buradan okuyabilirsiniz.


Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016