Palengaz Doğalgaz Dilekçe Örneği (Abonelik, Fatura İtiraz, vs.)

A+
A-

PALEN Enerji Doğalgaz Dağıtım Endüstri ve Ticaret A.Ş. firması ülkemizde Erzurum ilinde hizmet vermekte olan bir doğalgaz şirketidir. Firma Erzurum ilinin birçok ilçesinde doğalgaz dağıtım hizmeti vermektedir. Birçok grup şirketi bulunan PALEN ülkemiz kaynaklarının daha verimli bir şekilde kullanımı için etkin ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

palgaz doğalgaz dilekçesi

palen dogalgaz dilekce ornegi

PALEN Gaz Abonelik İşlemleri

PALEN abonelik işlemlerinin yeni aldığınız işyeri veya evinize ya da kiralamış olduğunuz işyeri veya evinize taşınmadan önce başlatılması önerilmektedir. Tapu işlemleri tamamlandıktan hemen sonra ya da kira sözleşmesi halledilmesinin ardından abonelik işlemlerinin başlatılmasında büyük faydalar vardır. Abonelik işlemleri için gerekli evraklar, başvuru yapacak kişinin Müşteri Tipi ve Müşteri Grubuna göre değişmektedir. Verilere göre bilgisayar ortamında hesaplanan Müşteri Bağlantı Bedeli ilgili kişiden talep edilir. Müşteri Bağlantı Bedeli tahsil edildikten sonra yine bilgisayar tarafından otomatikman, Müşteri Tesisat No belirlenerek ilgili kişiye verilir ve bu Müşteri Tesisat No hiç bir zaman değişmemektedir. Müşteri Bağlantı Bedeli tahsil olduktan sonra ilgili kişi ile Müşteri Bağlantı Anlaşması yapılır. Bağlantı aşaması yapıldıktan sonra yine bilgisayara otomatikman kaydolarak tek nüsha dökümü alınır. Müşteri bağlantı anlaşmasını imzaladıktan sonra bir suretini, işlemi yapan büro elemanı müşteriye verir. Bağlantı anlaşmasını imzaladıktan sonra istek sahibi müşteri diye anılmaya başlanır. Müşteri bağlantı anlaşması, mal sahibi veya onun vekili tarafından yapılır.

PALEN Gaz Abonelik İptal İşlemleri

Müşteri yetkili temsilcisinin dağıtım şirketine resmi kimliği ve abone veya tesisat numarası ile başvurup isteğini belirtmesi üzerine başvurusu sona erdirilir.

PALEN Gaz İletişim Bilgileri

PALEN Enerji merkez ofis adresi Vani Efendi Mahallesi, Haşıl Efendi Caddesi, No: 10/B Yakutiye – Erzurum’dur. PALEN iletişim telefon numarası (0442) 235 55 15, Fax numarası (0442) 235 55 20’dir. Dilek, istek ve şikâyet için e-mail ise info@palen.com.tr adresidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Asliye Ticaret Mahkemesi Dilekçe Örnekleri

Palen Gaz Dilekçe Örnekleri

palengaz gaz abone başvurusu dilekçesi

PALEN Dogalgaz Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

palengaz gaz aboneliği ek 1

PALEN Dogalgaz Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

PALEN Dogalgaz Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

PALEN Dogalgaz Fatura itiraz Dilekce Ornegi

PALEN Dogalgaz Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

PALEN Dogalgaz Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi

Sitemizdeki Doğalgaz Faturasına İtiraz Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Özel Sektör İş Başvurusu İçin Dilekçe Örneği : Kolayca Doldur

Dilekcesepeti.com olarak sizler için hazırlamış olduğumuz dilekçe örneklerimizi paylaştığımız üzere; bu yazımızda da özel sektör iş başvurusu dilekçe örneğimizi paylaşacak...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016