Samgaz (Samsun Gaz) Dilekçe Örneği (Abonelik, Fatura İtiraz, vs.)

| , ,

Samgaz Doğalgaz Şirketi 2004 yılında Samsun’un Kutlukent, Gazi, Canik, İlkadım, Atakent, Kurupelit, Yeşilkent, Tekkeköy, Atakum bölgelerine hizmet vermek amacıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan aldığı yetki doğrultusunda kurulmuştur. 2005 yılında ilk doğalgaz faaliyetleri kapsamında Tekkeköy’de bulunan 19 Mayıs Üniversitesi Kampüsünde çelik boru hattı için kazı çalışmaları başlatılmıştır ve ilk borular döşenmiştir. 2005 yılındaki Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri ile birlikte Samsun’a ilk gaz verilme işlemi gerçekleştirilmiştir.

samgaz dilekce ornegi

Samgaz Doğalgaz Abonelik İşlemleri

Samgaz Doğalgaz şirketine başvurarak abonelik işlemlerini gerçekleştirmek isteyenlerin bilmesi gereken hususlar vardır. Bireysel başvuru ile abonelik işlemi gerçekleştirilmek istendiğinde mal sahibinin bizzat kendisi veya vekili başvuru işlemini gerçekleştirmelidir. İşlemler esnasında mal sahibine ait kimlik, yapıya ait tapu, kimlik ve vergi numarası, apartman 8 ve daha fazla sayıda daire bulunuyorsa %51 oy çokluğu ile alınmış karar gibi evrakların bulundurulması zorunludur.

Samgaz Doğalgaz Abonelik İptali İşlemleri

Samgaz doğalgaz aboneliğinde bulunan ve yaşadığı yapıdan taşınma, yapıda yaşayanların vefatı gibi nedenler ile abonelik iptali yaptırılmak istendiğinde bu işlemlerin abonelik sahibinin kendisi veya atadığı vekili tarafından gerçekleştirilmesi zorunludur. Abonelik iptali sürecinde kişinin kimliği ile birlikte ticari işletmelerde imza sirküsü bilgisi de istenmektedir. Başvuru sonrası kullanım sözleşmesi Samgaz Doğalgaz şirketi tarafından feshedilir ve sayaç mühürlenerek abonelik başvurusu sürecinde alınan güvence bedeli kişiye iade edilir.

Samgaz Doğalgaz İletişim Bilgileri

Samgaz Doğalgaz Şirketinin genel merkezi Samsun ilinde yer almaktadır. Adresi ise Esenler Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No: 14 55200 Atakum/SAMSUN olarak geçmektedir. Firmaya telefon ile ulaşmak isteyen müşteriler 444 1187 numaralı çağrı merkezini aramak suretiyle iletişim kurabilirler. E-mail yöntemiyle firmaya ulaşıp bilgi almak isteyen müşteriler ise info@samgaz.com.tr adresini kullanabilirler. Ayrıca firmanın 0.362.256 33 99 numaralı fax telefonu da mevcuttur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Asliye Ticaret Mahkemesi Dilekçe Örnekleri

Samgaz Dilekçe Örnekleri

SAMGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
SAMGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1
SAMGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

Dilekçe örneklerimizi PDF olarak indirmek için;

SAMGAZ Fatura itiraz Dilekce Ornegi

SAMGAZ Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi

SAMGAZ Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Sitemizdeki Doğalgaz Faturasına İtiraz Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Önceki Yazı

Palengaz Doğalgaz Dilekçe Örneği (Abonelik, Fatura İtiraz, vs.)

Ölen Kişinin İmzalamış Olduğu Senet Borcu Ne Olur

Sonraki Yazı

Yorum yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Palengaz Doğalgaz Dilekçe Örneği (Abonelik, Fatura İtiraz, vs.)

PALEN Enerji Doğalgaz Dağıtım Endüstri ve Ticaret A.Ş. firması ülkemizde Erzurum ilinde hizmet vermekte olan bir doğalgaz şirketidir. Firma Erzurum...

Kapat