Sürat Kargo Cumartesi Kargo Teslimi Yapıyor mu Çalışma Saatleri

A+
A-

Ülkemizdeki en büyük kargo şirketlerinden biri olan Sürat Kargo, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekli olarak teknolojisini ve alt yapısını geliştirmekte, stratejik hedeflerine ulaşmanın personelin performansı ile doğru orantılı olduğu bilindiğinden bu yönde çalışmalar yaparak personel eğitimine önem vermekte ve eğitimli personel çalıştırmaktadır.

sürat kargo hafta sonu açık mı

surat kargo cumartesi kargo teslimi

Sürat Kargo, insan kaynakları ve politikalarına önem vererek, çalışanlarının kişisel gelişimine katkıda bulunmaktadır. Çalışanların müşteri memnuniyetini önemseyen, şirket vizyon ve misyonlarını benimsemiş, kurum kültürüne önem veren, başarı odaklı çalışan, güvenilir ve sorumluluk bilinci olan kişiler olmalarını hedefleyerek bu konuda çalışmalar yapmaktadır.

Türkiye genelinde 800’e yakın şubesi, 5 bin civarında personeli ve yaklaşık 1800 adet aracıyla müşterilerine hizmet vermekte, ayrıca dünya genelinde 228 noktaya kargo taşımacılığı yapmaktadır.

Sürat Kargo Cumartesi Günleri Çalışıyor mu, Çalışma Saatleri

Sürat Kargo müştekilerinin en çok merak ettikleri soruların başında gelen sürat kargo Cumartesi çalışıyor mu ve çalışma saatleri sorusudur, Sürat Kargo, Batı bölgelerinde hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma)  09:00 ile 18:30 saatleri arasında, Cumartesi günü ise 09:00 ile 14:00 saatleri arasında faaliyetine devam etmektedir,

Doğu bölgelerinde ise hafta içi 08:30 ile 18:00 saatleri arasında, Cumartesi 08:00 ile 14:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sürat Kargo şubeleri Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Sürat Kargo Sorgulama Nasıl Yapılır

Sürat Kargo’nun müşterilerine yönelik sunmuş olduğu hizmetlerden biri de anında kargo sorgulama işlemi yapılarak kargo takibine olanak sağlanmasıdır. Sürat Kargo, kargo takip ve sorgulama işlemi sürat kargo’ya ait internet sitesinde bulunan “Kargom Nerede”  kısmından rahatlıkla yapılabilir, ayrıca çağrı merkezinden de kargonuza ilişkin detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Sürat Kargo İletişim Bilgileri

Sürat Kargo Genel Müdürlüğü İstanbul İlinde Bağcılar’da bulunan binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vergi Daireleri Saat Kaçta Kapanıyor 2019

Adres : Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No: 31 Bağcılar /İSTANBUL

Tlf: (0212) 410 30 30

Faks: (0212) 410 30 31

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Sürat Kargo ile yapmış olduğunuz kargo hizmetine ilişkin olarak, kargonuzun durumunu öğrenmek, bilgi almak ve soru sormak ayrıca görüş ve öneride bulunmak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Sürat kargo müşteri hizmetleri 0850 202 0 202 numaradan Türkiye’nin her yerinden müşterilerin yapmış olduğu çağrılara cevap vermektedir.

Sitemizde yer alan PTT Kargo Cumartesi Günleri Açık mı Çalışma Saatleri konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Şüpheli ve Sanık Ne Demek

Şüpheli ve Sanık Ne Demek Şüpheli ve sanık terimi bir ceza muhakemesi terimi olup hukuk dilinde soruşturma ve kovuşturma aşamasında...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016