TESKİ Dilekçe Örneği : Abonelik İptal Şikayet Fatura İtiraz

A+
A-

TESKİ ye Nasıl Başvurulur

TESKİ Tekirdağ ve çevre ilçelerinde ikamet etmekte olan vatandaşlarımıza su dağıtım hizmeti veren bir kuruluştur. Tekirdağ ilinde ikamet etmekte olan vatandaşlarımız eğer yeni bir abonelik almak istiyorsa, TESKİ kurumuna müracaat etmek zorundadır. TESKİ kurumunun şubeleri tüm Tekirdağ ilçelerinde bulunmaktadır. Yeni abonelikler, abonelik iptali ve güncellemeleri gibi tüm işlemler, şubeler aracılığı ile yapılmaktadır. Peki TESKİ yeni abonelik nasıl alınır? TESKİ abonelik iptali için ne yapmak gerekir?

teski abonelik iptali

TESKİ Dilekçe Örneği : Abonelik İptal Şikayet Fatura İtiraz

TESKİ Yeni Abonelik

TESKİ kurumundan yeni abonelik almak için, uygulanması gereken birkaç adım bulunmaktadır. Öncelikli olarak bir adet dilekçe doldurmanız ve ıslak imza ile şubelere iletmeniz gerekiyor. Dilekçede ıslak imza olmaması halinde işlem yapılmayacağına dikkat edilmelidir. Ayrıca dilekçe örneğine, yazımızın en altında ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilekçeye ek olarak kimlik belgesi, kiracıysanız kira sözleşmesi ve eğer ev sahibiyseniz tapu fotokopisi ile beraber, şubeye gitmeniz ve işlemleri başlatmanız gerekiyor. Su açtırma işlemleri maksimum 3 iş günü içerisinde tamamlanıyor.

TESKİ Abonelik İptali

TESKİ kurumundan herhangi bir sebepten dolayı su aboneliklerinizi iptal ettirmek için, aynı şekilde birkaç işlem uygulamanız gerekiyor. İptaller genel olarak şubelerden gerçekleşiyor ve bildirim dilekçesi, kimlik ve son faturayı yanınızda götürmeniz gerekiyor. Bunları kurum yetkilisine ilettikten sonra borcunuz var mı diye bakılıyor ve iptal gerçekleşiyor. Borcunuzun olup olmadığını kontrol ediniz yoksa iptal gerçekleşmez. Fakat iptal için o an orada da ödeme yapabilirsiniz.

TESKİ İletişim Bilgileri

TESKİ kurumuna ALO 185 hattından ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda, 0850 450 60 00 numarasından arayabilirsiniz. Ayrıca mail yoluyla ulaşım sağlamak için kurumun adresi teski@hs01.kep.tr. Genel müdürlük binası ise, Gündoğdu Mah. Köseilyas Cad. No:92 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ adresinde bulunmaktadır. Çerkezköy, çorlu gibi şubelerin adresleri http://www.teski.gov.tr/iletisim.php adresinde detaylı olarak yazmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  PTT den Para Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır Kısa Anlatım

TESKİ Dilekçe Örneği

teski abone değişikliği dilekçesi

Teski Abone Degisikligi Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

 

Teski Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

 

teski faturaya itiraz dilekçesi

Teski Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

 

teski yeni su aboneliği dilekçesi

Teski Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

TESKİ Dilekçe örneği PDF indir;

Teski Yeni Su Aboneligi Basvuru Dilekcesi Ornegi

Teski Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Teski Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Teski Abone Degisikligi Basvuru Dilekcesi Ornegi

Sitemizden Su faturası itiraz dilekçe örneği ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Temyizden Feragat Vazgeçme Dilekçesi Örneği ve Sürecin Detaylı Anlatımı

Temyizden feragat dilekçesinin nasıl yazılması gerektiği ve temyizden feragat dilekçesi örneğinden bahsetmeden önce kısaca temyizin ne olduğu, nereye ve nasıl...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016