Turkcell Dilekçe Örneği Şikayet İtiraz ve İptal İşlemleri İçin

| , ,

Ülkemizin en büyük kurumsal firmalarından biri olan Turkcell 23 Şubat 1994 kurulmuş olup Telsim (Vodafone) firması ile birlikte ülkemizde ilk olarak GSM hizmeti sağlayan firmadır. Turkcell, her ne kadar müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olsa bile bunu yüzde yüz olarak sağlamak mümkün olmamakta özellikle müşteriye yansıtılan faturalar ile ilgili memnuniyetsizlikler ve itirazlar meydana gelmektedir.

Turkcell Dilekçe Örneği Şikayet İtiraz ve İptal İşlemleri İçin

Peki, Turkcell ile ilgili bireysel veya kurumsal aboneliklerde karşılaşılacak olan iptal ve itiraz talepleri için ne yapılması gerekmektedir.

Turkcell’in itiraz ve iptal işlemleri için Turkcell hatlı telefonlardan sadece 532 tuşlanarak veya diğer operatörler veya sabit hatlı telefonlardan 532 5320000 nolu telefon numarası aranılarak müşteri hizmetlerine ulaşılabilir ve hattınızla ilgili problemleriniz, itiraz veya iptal işlemleriniz müşteri temsilcisine iletilebilir.

Turkcell müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmelerin istediğiniz sonucu vermemesi veya sorununuzun çözülmemesi halinde, şikayet, ihbar ve önerilerinizi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Bölge Müdürlüklerine bizzat başvurarak veya elektronik ortamda https://tuketici.btk.gov.tr adresinde bulunan linki kullanarak da yapabilirsiniz. Ayrıca, Tüketici Hakem Heyetlerine de başvuruda bulunarak şikayette bulunabilirsiniz. Tüketici Hakem Heyetlerine nasıl başvuruda bulunulacağına ilişkin olarak daha önce yazmış olduğumuz, “Tüketici Hakem Heyeti Başvuru Nasıl Yapılır” konulu makalemizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Turkcell’e İtiraz ve İptal Dilekçesi Nasıl Yazılır

Turkcell Genel Müdürlüğüne hitaben yazmış olacağınız dilekçede, talebinizin ne olduğu, itiraz veya iptal edilmesini istediğiniz hatta ilişkin konunun net bir şekilde belirtilmesi, hangi telefon hattı ile ilgili talepte bulunulduğunun dilekçede açıkça gösterilmesi ve talepte bulunanın adı soyadı, T.C. kimlik numarası ve iletişim adresinin dilekçede açıkça belirtilmesi sorunun çözümü açısından faydalı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Asliye Ticaret Mahkemesi : Hangi Davalara Bakar - Yetki ve Görevi

Turkcell’e İtiraz ve İptal Dilekçesi Örneği

Sitemizde örnek olarak hazırlanmış olan Turkcell itiraz ve iptal dilekçesi örneği üzerinde gerekli değişiklikleri yaparak talebinize uygun şekilde uyarlayabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz itiraz ve iptal dilekçesini aşağıda belirttiğimiz Turkcell Genel Müdürlüğüne gönderebilirsiniz.

Turkcell Şikayet İtiraz ve İptal Dilekçesi Örneği

Turkcell Şikayet İtiraz ve İptal Dilekçesi Örneğini PDF olarak indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Turkcell sikayet itiraz ve iptal Dilekcesi ornegi

Şikayet ve canlı destek hizmeti için  turkcell.com.tr  web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Genel Müdürlükleri

 • Turkcell Küçükyalı Plaza (Genel Müdürlük) Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBULTel: (0212) 313 10 00
 • Turkcell Maltepe Plaza, Yeni Mahalle Pamukkale Sok. No: 3 34880 Soğanlık – Kartal / İSTANBUL Tel: (0212) 313 10 00
 • Turkcell Kartal Plaza, Topselvi Mah. Dipçik Sk. No: 31 Kartal / İSTANBUL Tel: (0212) 313 10 00
 • Turkcell İzmir Plaza, Kazım Dirik Mah. 367/7 Sok. No:12 Bornova / İZMİR Tel: (0212) 313 10 00
 • Turkcell Ankara Plaza, Eskişehir Yolu 9.Km. No:264 06510 Söğütözü / ANKARA Tel: (0212) 313 10 00
 • Turkcell Adana Plaza, Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:212 01130 Seyhan / ADANA Tel: (0212) 313 10 00
 • Turkcell Antalya Plaza, Kızıltoprak Mah. 915 Sk. No:3 07300 Muratpaşa / ANTALYA Tel: (0212) 313 10 00
 • Turkcell Diyarbakır Plaza, Urfa Bulvarı Bağcılar Mah. No:184 21100 Merkez / DİYARBAKIR Tel: (0212) 313 10 00

 

Önceki Yazı

Vodafone Dilekçe Örneği : Şikayet, İtiraz ve İptal İşlemleri

Türk Telekom Dilekçe Örneği Şikayet, İtiraz ve İptal İşlemleri İçin

Sonraki Yazı

“Turkcell Dilekçe Örneği Şikayet İtiraz ve İptal İşlemleri İçin” üzerine bir yorum

 1. Turkcell Giresun ili Alucra ilçesi Tohumluk köyünde şebeke yok hem arama hem İnternet yok 2g kapalı alanlarda yok 3G ve 4.5 g hiç yok sorunlar ne zaman düzeleceğine dair bilgi bekliyoruz. uzun zamandır sorunlar var nasıl telefon kullanacağım bilmiyorum bilginize.

  Cevapla

Yorum yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Vodafone Dilekçe Örneği : Şikayet, İtiraz ve İptal İşlemleri

Ülkemizde ilk olarak Telsim adı ile faaliyete başlayan Vodafone firması, yaklaşık 23 milyon abonesi ile ülkemizin ikinci büyük mobil iletişim...

Kapat