UDAŞ Uşak Gaz Dilekçe Örneği (Abonelik İşlemleri, vs.)

UDAŞ Uşak Gaz Dağıtım Anonim Şirketi ülkemizin Uşak ilinde hizmet vermekte olan doğal gaz dağıtımını yapan bir enerji firmasıdır. Uşak ilinin büyük bir bölümünde hizmet vermekte olan UDAŞ, ülkemiz kaynaklarının daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi için etkin ve kaliteli bir şekilde çalışmakta, hizmete vermektedir.

udas abonelik ve iptali fatura itiraz dilekce ornegi

UDAŞ Abonelik İşlemleri

UDAŞ abonelik işlemlerinin, yeni aldığınız iş yeri veya evinize ya da yeni kiralamış olduğunuz iş yeri veya evinize taşınmadan hemen önce başlatılması önerilmektedir. Tapu işlemleri tamamlandıktan hemen sonra veya kira sözleşmesi halledildikten kısa bir süre sonra abonelik işlemlerinin hayata geçirilmesinde oldukça büyük faydalar vardır. Bireysel abonelik işlemlerinin yapılabilmesi için birincil belge abone sahibinin kimlik fotokopisidir. Ancak, abonelik işlemlerini bizzat abone sahibi değil de bir başkası yapacaksa, bu durumda abonelik işlemini yapacak kişinin kimlik belgesi ile beraber noter onaylı vekâletname belgesi de yanında hazır bulunmak zorundadır. Eğer Merkezi Aboneli İşlemi yapılmak isteniyorsa, yöneticinin kimlik fotokopisi ile birlikte apartman yönetiminin kaşesi gerekmektedir. Yine aynı durum söz konusu olursa, yönetici dışında bir başka kişi başvuru işlemlerinde bulunacaksa, ilgili kişinin noter onaylı vekâletnamesi ile beraber kimlik belgesi de yanında hazır bulunmalıdır.

UDAŞ Abonelik İptal İşlemleri

UDAŞ aboneliği gaz aboneliğini sonlandırmak için bizzat UDAŞ’a kimlik fotokopisi ile başvurması gerekmektedir. Kimlik fotokopisi ile başvuru yapıldıktan sonra aboneliği fiilen iptal edilmesi biraz süreç gerektirmektedir. UDAŞ aboneliği sonlandırılmak için fesih dilekçesine ihtiyaç duyulabilmektedir.

UDAŞ İletişim Bilgileri

UDAŞ Merkez ofis adresi Cumhuriyet Mahallesi, Orhan Dengiz Bulvarı, No: 248, 64200 Merkez – Uşak olarak karşımıza çıkmaktadır. Telefon numarası ise (0276) 224 64 74’tür. Fax no ise (0276) 224 64 94’tür. Herhangi bir sorun, dilek veya şikâyet için bu numaralar aranabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vasiyetnamenin Tenfizi İptali Davaları

UDAŞ Dilekçe Örnekleri

UDAS Doğalgaz Fatura itiraz Dilekce Ornegi-1

UDAS Doğalgaz Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

UDAS Doğalgaz Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi-1

PDF olarak dilekçelerimizi bilgisayarınıza indirmek için;

UDAS Doğalgaz Fatura itiraz Dilekce Ornegi

UDAS Doğalgaz Abone Basvuru Dilekcesi Ornegi

UDAS Doğalgaz Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Sitemizde yer alan Doğalgaz Faturasına Nasıl İtiraz Edilir Dilekçe Örneği konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Torosgaz Abonelik ve İptali Fatura İtirazı Dilekçe Örneği

Torozgaz şirketi 2005 yılında Doğalgaz Piyasası Kanunu ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan aldığı yetki çerçevesinde Isparta ve Burdur kentlerine doğalgaz...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016