Yıldırım Elektrik Abonelik İptali Fatura İtiraz Dilekçe Örneği

A+
A-

1963 yılında kurulmuş bulunan Yıldırım Şirketler Grubu’nun bünyesinde enerji piyasasına girerek serbest tüketiciye elektrik enerjisi dağıtım hizmeti sunan Yıldırım Enerji Elektrik ülkemizin önemli enerji firmalarındandır. Firma özellikle İstanbul ve Bursa’da hizmet vererek faaliyet göstermektedir. Ülke kaynaklarının verimli ve tasarruflu bir şekilde kullanılması amacıyla hizmet sunan Yıldırım Enerji Elektrik, elektrik enerjisi dağıtım ve perakende satış faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

yıldırım elektrik abonelik iptal dilekçeleri

Yıldırım Elektrik Abonelik İptali Fatura İtiraz Dilekçe Örneği

Yıldırım Enerji Elektrik Abonelik İşlemleri

Yıldırım Enerji Elektrik abonelik işlemlerini hem eviniz için hem de iş yeriniz hem de fabrikanız için gerçekleştirmeniz mümkündür. Şayet evinizde aylık fatura ücretiniz ortalama 80 Türk Lirasının üzerinde ise veya elektrik tüketiminiz yıllık 2400 kWh ve üstü ise bu durumda serbest tüketici olabilir ve elektrik tedarikçisi olarak Yıldırım Enerji Elektrik’i seçebilirsiniz. Abonelik için yapılması gereken ilk işlem elektrik tesisat ya da sayaç numaranızı öğrenmek, ardından ise Yıldırım Enerji Elektrik’in abonelik sözleşmesini imzalamaktır. Firmanın müşteri hizmetlerini aramız halinde abonelik işlemleri için yönlendirileceksiniz. Bu işlemlerden sonra en fazla 5 gün içerisinde elektrik enerjiniz bağlanmış olacaktır.

Yıldırım Enerji Elektrik Abonelik İptali

Yıldırım Enerji Elektrik abonelik iptali işlemi süreç olarak abonelik işlemine benzer huşular taşımaktadır. Aboneliğinizi iptal etmek için abonelik sözleşmenizde yer alan abone numaranız ve elektrik sayaç numaranızı yazacağınız iptal dilekçesini imzalayarak firmaya iletmeniz yeterlidir. İptal dilekçenize ek olarak abonelik imzaladığınız abonelik sözleşmesinin örneğini ekleyebilirsiniz. Dilekçenizi teslim ederken yanınızda nüfus cüzdanınız bulundurmalısınız. Dilekçenizi teslim ettikten sonra başka bir tarih bildirmemeniz halinde en fazla 3 iş günü içerisinde iptal işleminiz gerçekleştirilecektir.

Yıldırım Enerji Elektrik İletişim Bilgileri

Yıldırım Enerji Elektrik genel müdürlüğü Bursa’da bulunmaktadır. Firmanın merkezi; Ata Mah. Sanayi Cad. Gemlik/Bursa adresinde bulunmaktadır. Yıldırım Enerji Elektrik’e müşteri danışma hattı olan; 0212 290 30 80 numaralı hattan ulaşarak iletişime geçmeniz mümkündür. Ayrıca info@yıldırımenergy.com.tr  adresinden de firmaya ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yeşil Kart Başvurusu Dilekçe Örneği : Nasıl Nereye Başvurulur

Yıldırım Elektrik Dilekçe Örneği

yıldırım elektrik faturaya itiraz dilekçesi

Yıldırım Elektrik Fatura İtiraz Dilekçe Örneği

Yildirim Enerji Elektrik Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi Ornegi

Yıldırım Enerji Elektrik Dilekçe Örneklerimizi indirmek için PDF;

Yildirim Enerji Elektrik Fatura itiraz Dilekce Ornegi

Yildirim Enerji Elektrik Abonelik iptali Basvuru Dilekcesi OrnegiZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Kimlik İçin Nasıl Randevu Alınır (Hemen Alabilirsiniz)

14 Mart 2016 tarihinde pilot şehir olarak seçilen Kırıkkale’de dağıtımı gerçekleştirilmeye başlayan yeni kimlik için hali hazırda 300 bini geçkin...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016