Yurtiçi Kargo Cumartesi Çalışıyor mu Kargo Teslimi Yapılıyor mu

A+
A-

Ülkemizdeki en büyük kargo şirketlerinden biri olan Yurtiçi Kargo, 1982 yılında kargo taşımacılığına başlayan ülkemizdeki ilk kargo firması oldu. 1997 yılından beridir Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu (FIATA) üyesi olan Yurtiçi Kargo, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir. Bünyesinde bulunan 17 Bölge Müdürlüğü, 33 aktarma merkezi, 842 şube, 4191 araç ve 14 bin çalışanı ile ülkemizin her yerine ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine kargo taşımacılığı yaparak kargo alanında en büyüklerden biri olduğunu ispatlamıştır.

yurtiçi kargo cumartesi günü mesai saatleri

yurtici kargo cumartesi calisma saatleri

Yurtiçi Kargo, yurtiçi taşımacılığı kadar yurtdışı taşımacılığında da öncü hizmetler gerçekleştirmekte dünyanın  230 noktasına kargo taşımacılığı yapmaktadır. Yurtiçi kargo sloganı olan “söz verdiği gibi” ülkemizdeki ve yurt dışındaki faaliyetine devam ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede göz önünde bulundurmaktadır.

Gelişen teknolojiyi ve insan kaynaklarını kaliteli ve müşteri odaklı olarak kullanarak hizmet sunmayı, fark yaratmayı, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da lider konuma gelmeyi kendine vizyon edinen Yurtiçi Kargo, kanunlara, ticari ahlak ve sosyal etkilere uygun davranarak çağdaş ve kaliteli bir hizmet sunarak Türkiye de örnek gösterilen bir şirket olmayı misyon edinmiştir.

Yurtiçi Kargo Cumartesi Çalışıyor mu

Yurtiçi Kargo ile kargo taşımacılığı yaptıran müşterilerin gerek alıcı, gerek gönderici olarak en çok merak ettikleri konuların başında ürünün kaç gün içerisinde teslim edileceği ve Yurtiçi Kargo Cumartesi çalışıyor mu, Yurtiçi Kargo Cumartesi günleri dağıtım yapıyor mu sorusudur.

Yurtiçi Kargo hafta içi ve cumartesi olmak üzere haftanın 6 günü müşterilerine hizmet vermektedir, ancak her ne kadar Cumartesi günleri Yurtiçi Kargo şubeleri hizmet verse bile şubeden şubeye ve kapıda şubeye hizmetleri yerine getirilmektedir. Yurtiçi Kargo firmasının şubeden kapıya, kapıdan kapıya hizmetleri ise Cumartesi günleri yerine getirilmemektedir. (Kaynak: yurticikargo.com/bilgi servisleri)

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, dünya standartlarında hizmet anlayışı ile hafta içi tüm günlerde ve hafta sonu Cumartesi günü çalışmakta ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Yurtiçi Kargo Teslimat Günleri :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Valilik Cumartesi Açık mı Çalışıyor mu(Mesai Saatleri)

Şubeden Şubeye         : Hafta içi 09:00 – 18:00, Cumartesi 09:00 – 17:00,

Kapıdan  Şubeye        : Hafta içi 09:00 – 18:00, Cumartesi 09:00 – 17:00,

Şubeden Kapıya         : Hafta içi 09:00 – 18:00,

Kapıdan Kapıya         : Hafta içi 09:00 – 18:00,

Yurtiçi Kargo Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Yurt İçi Kargo İletişim Bilgileri

Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğü İstanbul İlinde Sarıyer İlçesinde bulunan binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres : Eski Büyükdere Cad. Ayazağa Yolu Kargo Plaza No: 17-19 Maslak Sarıyer/İSTANBUL

Tlf       : (0212) 365 2365

Faks    : (0212) 365 2479

Mail    : yurdicikargo.com

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo müşterileri kargo hizmetine ilişkin olarak bilgi almak, kargo takibi yapmak, kargonuzun durumunu öğrenmek, en yakın şubeyi öğrenmek, görüş ve öneride bulunmak için müşteri hizmetlerine ait numaraları arayabilirsiniz.

Yurtiçi kargo müşteri hizmetleri 444 99 99 numaralı çağrı merkezi numarası ile hafta içi her gün ve cumartesi günleri 08:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Yurtiçi Kargo Mobil Hizmetleri

İphone ve Androit  uygulamasının telefonunuza indirilmesi ile rahatlıkla Yurtiçi Kargo ile ilgili işlemlerinizi buradan da yapabilir, kargo takibi, fiyat hesaplaması, en yakın şube sorgulaması öğrenebilir ve kurye çağırabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Sorgulama Nasıl Yapılır

Yurtiçi Kargo sorgulama işlemini, yurtiçi kargo firmasına ait resmi internet sitesinden “kargom nerede” sayfasında açılan yurtiçi kargo sorgulama ve yurtdışı kargo sorgulama bölümlerinden gerekli bilgileri girerek yapabileceğiniz gibi çağrı merkezleri aracılığıyla da yapabilirsiniz.

Sitemizde yer alan PTT Kargo Cumartesi Günleri Açık mı Çalışma Saatleri konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Önceki yazıyı okuyun:
Yurt Dışı Çıkış Yasağı Sorgulama : Nasıl İtiraz Edilir Ne Kadar Sürer

Siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Yurt Dışı Çıkış Yasağı Sorgulama : Nasıl İtiraz Edilir Ne Kadar Sürer detaylı bir şekilde...

Kapat
Sitemizde paylaşılan dilekçe örneği ve diğer bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayımlanması yasaktır. - Aralık 2016